Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminok segítik elő...

Milyen vitaminok segítik elő a fogamzást, teherbeesést?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
elevit...
2008. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan vitamint keress,amiben van folsav, cink is a többi mellett.Az eleviten kívül van más is, kérdezd meg a gyógyszertárban.Ami nekem segített,hogy egy hónapig ittam cickafark majd palástfű teát és ma reggel pozitív lett a teszt, fél év próbálkozás után.Csak ajánlani tudom,ártani nem árt.
2008. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szedtem az elevitet,de nem estem teherbe. :(

Én most a teákkal próbálkozok majd.

Halottál az Aviva - tornáról?

Az mindenre jó: peteérést segít,ciklus szabályozó...

Én kipróbálom. :)

2008. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szió. a Terhesvitamin _NEM_ segiti elo a teherbeesest, _NEM_ kell szedni teherbeesés eslőtt, marketingfogas!


Van egy homeoterápiás (gyógynövény-alapú)készítmény, kérdezz rá a nődokidnál, biztos ismeri, olyasmi neve van, hogy Mastodynon. Kétszer kellett harminc cseppet szedni.

Aztán, mivel nem estem teherbe, akkor jött a Closty, azt egyszer szedtem, és rögtön összejött a babó (Én marha meg kivaltottam mindket uveggel :((), szerintem azért sikerült rögtön, mert a Mastodynon jól "alapozott".


Szóval nekem ezt javasolta a nőgyógyasz, szerencsére így szinte rögtön összejött a babóca (és remélem meg is marad, és szép és egészséges lesz :)).


Kérdezz rá a nőgyógyászodnál, hogy ő mit javasol (és ne felejts el rákszűrést csinálni előtte, bár erre valószínűleg a nődoki is rá fog kérdezni.)


Kitartást :)


Éppen ma 11 hetes kismamó

2008. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudok egy könyvet ezzel kapcsolatban, ha írsz privit megírom hol lehet megrendelni.
2009. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!