Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rögtön HSG műtét vagy előtte...

Rögtön HSG műtét vagy előtte Bromocriptin? Szerintetek? Fél éve nem sikerül teherbeesnem.

Figyelt kérdés

Fáj a mellem, tejcsorgásom is van, a 3. napi vérvételnél a hormonok rendben vannak, a prolaktin is jónak mondható volt előtte 20 nappal. Az orvosom nem foglalkozik azzal, hogy ilyen mellproblémáim vannak, ami néha borzasztó kellemetlen és fájdalmas, ja és még 2x volt közti vérzésem a ciklus 10. napján.

Gyógyszert semmit nem akar adni rögtön HSG-t akar csinálni. Hátha meg lehetne próbálni nekem is a Bromocriptint, mint másoknál is. Érzem, hogy valami nincs rendben, ráadásul volt egy epeműtétem is augusztusban, talán az zavart be a hormonjaimnak.


2010. febr. 2. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem válts orvost.
2010. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tejcsorgásod van, akkor a prl-d magas, ez biztos. Szerintem 3. napon méresd le újra.

Nekem is tejcsorgásom volt, és egyből Bromokriptint kaptam, és a Bromos kezelés alatt nem akartak HSG-t csinálni, azzal megindokolva, hogy így többet árt, mint használ.

Szerintem is válts orvost.

2010. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!