Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pont abban a pár napban...

Ha pont abban a pár napban mikor a legtermékenyebb vagyok, akkor nyultam be magamnak spermás kézzel hány % esélyem van arra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
ez kb.6-szor fordult elő az elmult napokban!
2008. aug. 17. 17:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hatszor?? Sokasodik az esély, hát olyan kb = 30-40 % felelőtlen voltál, várd a menszid ha késik akkor teszt!
2008. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
mi a francnak nyúlkálsz fel magadnak idióta barom!!!
2008. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem üzenet jön azért mert 2-szer rakok fel egy kérdést,remélem neked letiltás jön ezért a beszólásért!!!!!

Lehet hogy te mindent tudsz de tudod mi azaz utolsó esély!!!

Idióta

2008. aug. 17. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Szazalekot nem tudok, de van aki hasonloan termekenyitette meg magat, es 4-5.ciklusban sikerult neki csak, addig mindig megjott neki, nem sikerult teherbe esnie. Babat szeretnel??


(Utolso valaszolo: nem kell idiotazni, lehet a kerdezo szeretne teherbe esni!)

2008. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Fontos lenne tudni,hogy mennyi idő elteltével nyúltál fel magadnak. Ugyanis a spermiumok átlag 4-7 másodpercig életképesek,ha oxigént kapnak,és ha a testhőmérsékletnél alacsonyabb,vagy esetleg magasabb hőmérséklet éri őket,már kevésbé életképesek.

2008. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
együttlét után egyszerre 2-3 perc elteltével!akkor semmi esélyem??
2008. aug. 18. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:

SziA!

Ha jól sejtem ,ezek szerint a fiú tudta nélkül szeretnél teherbe esni? Na,mindegy, de így semmi esélyed... A spermium mint irtam az előbb,elpusztul a levegőn pár másodperc alatt,a nem megfelelő hőmérséklet miatt(is). Egy példa: a spermiumokat laborokban is petricsészében,steril és testmeleg környezetben tárolják,hogy életképesek legyenek(majd utána gyosfagyasztás,de az most nem lényeg).

2008. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolonak irom most olvastam hogy pár orát élnek még törölközön is!Keress rá himivarsejt élettartama!
2008. aug. 18. 17:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Kerdezonek: En is pont ezen lepodtem meg. Butasag ez az 5-7 masodperces elettartam. Amugy mindenfele mast olvasok ezzel kapcsolatban. Van ahol azt irtak, ha megszarad meg akkor is eletkepes, mashol pedig hogy csak amig cseppfolyos, meg volt ahol jo par percet irtak. (De ki van zarva, hogy azonnal, vagy par mp. alatt elpusztulnanak.)


Kerdezonek szinten: Ha tutira akarsz menni, hasznalj olyan applikatort ami a Pharmatex huvelykremhez van es tedd bele a cuccot ,azt benyomva melyebbre jut a sperma, az ujjadrol feluton "letorlodik" a huvelyfalaval, igy hosszabb az ut a sperma szamara.

2008. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na, kozben rakerestem. Az egyik weblap ezt irja a sperma elettartamarol:


"Élettartam Vaginában: néhány óra. A méhnyakban 7 nap. A levegőn (függ a melegtől, szárazságtól stb.) 4-24 óra. A férfi testben 1 hónap."


forras: [link]

2008. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!