Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás nap figyelők hogy is...

Jónás nap figyelők hogy is lenne jó? Mikor a legalkalmasabb ha Jónás szerint szeretnénk próbálkozni?

Figyelt kérdés
Előtte 3,2,1 nappal? Vagy pont Jónás napon? Vagy az a nap már "nem számít"? Tehát ha nekem 6-án lesz a Jónás nap, akkor elméletileg hogy lenne a legoptimálisabb? Most szeretnénk így próbálkozni és tanácstalan vagyok.
2010. jan. 31. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi aza jónás nap? a peteérés?

akkor előtte 2-3 nappal.

2010. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 nap a Jónás-nap előtt. Abból indul ki, hogy minden nő akkor a legtermékenyebb, amikor a Hold ugyanabban az állásban van, mint amikor született. Dr. Jónás szerint ekkor 85 % az esély, peteéréskor meg csak 15. De szerintem ez egy baromság. Nekem pont mensire esik. Mert van egy olyan elmélet is, hogy a nők ciklusa a Holdat követi. Több nőtől is hallottam, hogy pont Jónás-napra esik neki a menstruáció. Ennek ellenére próbálkoztunk, de persze sikertelenül. Hagyományos naptár módszerrel, középidőben elsőre teherbe estem. (A Jónást mi azért próbáltuk ki, mert a Jónás-napokkal állítólag a nemét is lehet befolyásolni.) Szerencsére így is fiú lett.
2010. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mind a 3 nap együtt "kell" lenni Jónás nap előtt? A középidő szerint próbálkoztunk eddig, tehát akkor extra aktívan, de mégse jön össze. Ezért szeretném most a Jónás módszert kipróbálni, de csak a konkrét napot tudom és az "elvvel" nem vagyok tisztában. Minden segítséget nagyon köszönök!
2010. febr. 1. 09:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, nem jó, ha minden nap akcióztok, mert a kiskatonáknak idő kell, azt mondják, 2 naponta az ideális. Úgyis életben maradnak 2-3 napig, ha megfelelő a környezet. Sok sikert!
2010. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha Jónás nap szerint csináljátok, akkor nem szabad kihagyni egy napot se, a Jónás előtti 3., 2. és 1. nap kell együtt lenni, hogy odaérjenek:) És igen mindhárom nap!
2010. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Jónás nap azért Jónás NAP,mert azon a napon kell együtt lenni, még órára pontosan is meg van adva, hogy mikor. (az persze már mindegy, csak a teljesség kedvéért). Nekünk bejött, a mi lányunk Jónás napomon fogant. :)
2010. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13.13-as vagyok, a módszernek az a lényege, hogy a Jónás napra odaérjenek a hímivarsejtek, ezért szabta meg Jónás dr. az előtte lévő 3 napot, mint az együttlétek napját! Mind a három napon együtt kell lenni annak érdekében, hogy odaérjenek a Jónás Napra! Az ezzel foglalkozó valamennyi oldalon ezt írják.
2010. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ne haragudj kérdező de én nem tudtam kiszámolni a Jónás napomat,tudna segíteni valaki?Bocsi,hogy belekérdeztem a kérdésedbe!

2010. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves Utolsó:

Nem haragszom hogy belekérdeztél, de én sajna nem tudok segíteni. Nekem is kiszámolta egy kedves oldal-látogató. Írd ki kérdésként, biztos neked is segítenek. A születési hely és idő (óra is) kell, semmi más. Remélem segítenek neked is! Minden jót!

2010. febr. 2. 22:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én itt számoltam ki: [link]


Amúgy megnéztem, és nekem pont akkor van a mensim és abban a ciklusban is menstruáltam a Jónás napomon, amikor a fiam (2,5 héttel később) fogant :S. De azért sok sikert mindenkinek :) !

2010. febr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!