Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha leesik a hőm 3 tizedet,...

Ha leesik a hőm 3 tizedet, pedig egy hét késés után megjött kevesebb, nem görcsölök, sőt, semmit nem érzek és nincsenek benne darabok, és volt + tesztem is, akkor már tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy senki nem válaszol. :(
2008. aug. 16. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes is voltal ugy jartal mint en. Elmehetett sajnos a babod.De ha nem voltal babas akkor a pozitiv eredmenyt okozhatja gyogyszer is. Sajna nekem is volt mar allpozitiv tesztem több is.Mi is varjuk a babat nagyon. Csak azt tudom tanacsolni hogy nyugodj meg es majd AKKOR fog bejönni!!!!
2008. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azért még nem szomorítanálak el teljesen. ha kevesebb volt, mint szokott, és nem görcsölsz van rá esély, hogy ha volt babó megmaradt! Van olyan, hogy terhesség esetén is megjön. És már el is múlt? mert akkor csinálj még egy tesztet! Ha negatív lesz, akkor valószínűleg meghalt a babád!:( Vagy menj el dokihoz!
2008. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hőm ma ismét 36,8-36.9 között volt. Tegnap gondoltam beleiszok 1-2 kortyot a sörbe (annyi nem árthat) és olyan hányingerem lett tőle, azt hittem hogy rögtön kijön. Pedig eddig imádtam a sört! És hasonló a helyzet a tojással. Ha csak rá gondolok kiráz a hideg, pedig eddig szerettem. Ma veszek egy tesztet, hisz ez a menzi nem volt normális nálam. 2 napig van, 3. nap szinte semmi, ma meg csak pár csepp barna, az is törlésnél. Semmi görcs, semmi darab.
2008. aug. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!