Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha átnézek a 2 db-os Lily...

Ha átnézek a 2 db-os Lily teszten (lámpán keresztül) két csíkot látok az egyik a C (kontroll) helyén van, a másik lejjebb. Ha leteszem magam elé csak a kontroll csíkot látom. Ez meg mi? Ez most negatív vagy pozitív eredmény?

Figyelt kérdés
17 napja késik, már nem tesztelek többet, mert csütörtökön megyek nődokihoz, ezért kérlek azt ne írjátok, próbáljak meg másikat. Köszi!
2008. aug. 16. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
szerintem negatív, ugyanis simán kell nézni őket, nem pedig lámpán keresztül:) esetleg meg is röngeneztethetnéd:):)
2008. aug. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy így buzdítasz! :-( Szerintem is negatív!
2008. aug. 16. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ez n em buzdítás kérdése.Ez olyan mintha én azt mondanám,h milyen szép karcsú az árnyékom,pedig még 10 kiló rajtam van szülés óta.

Szerintem is negatív,de vannak még csodák!

2008. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előzö vok, ha dokihoz mész és még mindig nem jn meg addigra és tapogatással nem talál semmit, azért kérj egy hüvelyi ultrahangot, mert nekem is csak azzal látszott
2008. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
SZia. Sajnos nekem is volt ilyen, méghozzá úgy hogy volt már egy + tesztem is, és mégis megjött. Ha nem jön meg, tesztelj mégegyszer és menj dokihoz, hátha az uh-n már látni valamit. Drukkolok!
2008. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
hagyd a teszteket,itt már csak a doki tud okosat mondani!potyára ne kölcs tesztre!lehet még a vége akármi is...sok sikert
2008. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Lily nekem is ilyen. másmilyen teszttel is teszteltél? Ha igen annak mi lett az eredménye? Én Lilyvel először délután teszteltem, és valami hasonló volt, mint neked, alig-alig látható csík, inkább csak fényben, másnap reggel megismételtem a másik teszttel(Medi-lab) és azon egyértelműen megjelent a csík!!! Mondjuk nekem ez még késés előtt volt! De a doki biztosabbat fog mondani, 17 nap elég sok látnia kell ha van baba!!!! Majd írd meg légyszi mit mondott!
2008. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!