Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensesem mindig percre...

A mensesem mindig percre pontosan megjön. Most egy napja késik, reggel csináltam egy tesztet és negatív lett. Csináljak egyet pár nap múlva is, vagy ez már tuti nem jött össze?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van remény, sőt, ha nem jött meg, az a legjobb. Mindenképp csinálj 4-5 nap múlva tesztet, nekem is csak 5 nap késéssel lett + ! Szóval nagy esélyed van a babára!
2008. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is várj még legalább 3-4 napot, mert a hcg mennyisége 2 naponta duplázódik. Kívánom hogy ne jöjjön meg addig! Nekem sajnos 2 nap késés után 1 napos mensim volt, elmentewm a dokihoz, és azt mondta, hogy semmi nincsen és nem tudja, miért késett, és miért volt kevesebb. :(( Én is az első napon negatívat teszteltem, de ugye megjött. Remélem neked nem fog! Szorítok!

A

2008. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Stressz is okozhatja a mensi késését, vagy utazás miatti környezetváltozás. Én is azt mondom, hogy várj pár napot, és ha még mindig nem jött, meg ismételd meg a tesztet!
2008. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi újság van? Van pocaklakó?

Írj!!!

2008. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs sajna.
2008. okt. 6. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!