Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteronpótlással sikerült...

Progeszteronpótlással sikerülthet?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam, utánna két vetélésem volt. Ha a következőnél kapok progeszteront meg fog maradni? Hasonló esetet írnátok?
2010. jan. 29. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a hormonelégtelenség miatt volt a vetélés szerintem igen. de más okai is lehettek, csináltak egyéb vizsgálatokat nálad? a hormonvizsgálat igazolta, hogy progreszteron elégtelenséged van?
2010. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több vizsgálaton vagyok túl és semmit nem találtak. Hormonvizsgálatom is volt, viszon nem nézték a progeszteront, amit nagyon furcsálok. Viszont a doki azt mondta,hogy fog felírni valamit, amit akkor kell elkezdeni szedni, ha pozitív lesz a teszt. Én úgy gondolom, hogy a progeszteront fogja felírni.
2010. jan. 29. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor ultrogestant vagy duphasont szoktak, szerintem ez segíteni fog. nagyon így kívánom.
2010. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jan. 29. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nkem a duphaston nem segített sajnos:(Talán jobb lett volna az utrogestan.Kérdezd meg a dokidat,melyik jobb,de egy vérvétel szerintem ajánlatos lenne,hogy menézzék a progiszinted is.
2010. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!