Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felborult a ciklusom mióta...

Felborult a ciklusom mióta próbálkozunk, 4-5 nappal előbb jön meg???

Figyelt kérdés
Volt már igy valaki mas is? :/
ma 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mihez képest elöbb????
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kb egy év, amikor 4-5 nappal rövidebbek voltak a ciklusaim. A biztonság kedvéért megemlítettem a nőgyógyásznak, mikor nála jártam, azt mondta, ez bármikor előfordulhat.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Mihez képest előbb ?

Azt akarod mondani , hogy rövidebb a ciklusod ? ( mert ezt így hívják) semmit nem jelent.

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat a nem vártnál előbb, miért mihez képest jöhet még meg előbb? :D
ma 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, pár nap eltérés szinte mindenkinek van, nőgyógyászom mondta. Például nekem 28-32 naposak a ciklusaim, ez teljesen belefér és normális.


Ne aggódj, és sok sikert.

ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok? Azaz mióta rövidebbek a ciklusaid?

És így hány naposak? Valaki írta itt, hogy 22 napos ciklusnál már valószínűleg nincs peteérés, az nyilván gond lehet, de önmagában az, hogy néha hamarabb jön meg, az lehet teljesen ártalmatlan is.

ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan gyógyszert szedtek, amikor meg gyereket akarnak, megdöbbennek, hogy nem a gyógyszer által generált 28 napos ciklus van, hanem a saját, adott esetben jóval rövidebb.
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!