Megnéznétek ezt?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 19. 17:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Amúgy az aktus utáni 16.naptol kb folyamatosan tesztelek :) mindegyik negatív volt. Tegnap voltam orvosnál, hasi ultrahangot csinált csak,a hólyagom üres volt (csak mikor sorra kerültem és elmondtam mi bajom akkor mondta h akkor megnéz ultrahangon) Azt mondta hogy terhességre utaló jel nincs, és az endometrium 10mm . Nem tudom mennyinek kéne lennie ha terhes lennék, 5 hete voltunk együtt 3 hete késik kb olyan 7 hetes lehetnék
2014. nov. 19. 18:38
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha 7 hetes lennél már szívhang is lenne, meg egy kb. 1 centis embrió egy több centis petezsákban. Hidd el, hogy 7 hetesen már az ultrahangon is nagyon egyértelmű a terhesség, a teszted meg sötétben is ordítana a két csíktól... A 10 mm-es nyálkahártya sem utal terhességre sajnos. Sajnálom, de hidd el, hogy most még nincs baba a pocidban... :( Szerintem kimaradt a peteérésed, azért nem jött meg. Erre mit mondott a doki?
2014. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én most ezt nem értem, a tesztek negatívak, az orvos szerint sem vagy terhes, akkor mit vársz? Próbálkozzatok tovább (persze ha babát akartok).
2014. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a következő menzesz után menjek vissza. Egy hét múlva esedékes a következő. Igazából nincsen semmi tünetem sem, annyi hogy puffad a hasam, de nem igazán ettem az utóbbi egy hónapban normálisan, és hol székrekedésem van, hol hasmenésem.. Szerinted mekkorának kéne lennie a nyálkahártyának a fogantatás utáni 5.héten?
2014. nov. 19. 18:58
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtam, 7 hetesen már senkit nem érdekel a nyálkahártya, mert már látható embrió van, látható szívhanggal. A nyálkahártya vastagsága a 4-5, hét között lehet csak fontos, mint gyanújel, amikor még felritkulás sem feltétlenül látszik. Engedd el ezt a ciklust és koncentrálj a következőre!
2014. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Csak azért vagyok bizonytalan , mert azt olvastam, hogy csak a hüvelyi uh a biztos, ez meg csak hasi volt.
2014. nov. 19. 19:19
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy terhes, fogadd el..
2014. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

5+3 hetesen voltam UH-on,mert a pozi teszt után rögtön az orvoshoz mentem.HASI UH-ot csinált,azonnal látszott a petezsák,szikhólyaggal.

Te nem vagy terhes!!

2014. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

akkor majdcsak megjön..


köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 19. 21:04
 20/20 anonim ***** válasza:
teljesen negatív...ennyi idő után már leugrana a csík a tesztről
2014. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!