Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek terhességi tünetek a...

Lehetnek terhességi tünetek a pozitív teszt előtt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ha a mensi kimaradása utáni napokat vesszük figyelembe mint a tesztelés időpontja; akkor minimálisan, de jelentkezhetnek. Ez azonban egyénfüggő. Lehet jel pl. a mell feszülése, has-szúrka. De ezek egyben "becsapós" jelek is, mert a mensi ís ugyanúgy kezdődhet...Koraterhességi tünetek inkább a 4-5 héttől jelentkeznek; de ekkor ateszt már egyértelműen pozitív.

2010. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy mikor tesztelsz. :-) ha csak a haradik hónapban, akkor addigra már bőven vannak terheségi tünetek.


A teszt a fogantatás után 12-14 nappal szokott pozitívra váltani leghamarabb, ez előtt ritka, hogy valakinek terhességi tünetei legyenek, mert nincs mitől. A mellfeszülés, mindjárt megjön-érzés pms tünetnek számít, viszont ha teherbe estél, akkor nem múlik el.

2010. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem úgy volt,hogy szombaton kellet volna megjönnie,vasárnap csináltam meg a tesztet,ami egészen halvány 2.csíkot jelzett:-)Ami Nekem tünet volt az hogy fél óránként mentem pisilni,meg hogy picit zizi voltam az előző pár napban.A férjem meg is jegyezte,hogy biztosan terhes vagyok.Ő már hamarabb tudta mint Én.

Érdekes volt,mondjuk amúgy is sok mindent megérez előre.

2010. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fogantatástól számított 10. napon furán égni kezdett a gyomrom. Tesztelni nem teszteltem akkor de tudtam hogy sikerült! 12. nap délután pozitív lett a tesztem. Komolyabb tünetek a 6. héttől kezdődtek. Mindez több mint másfél év után:)
2010. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz, mint az előttem szólónak, azzal kiegészítve, hogy a nemvárt előtt 4 nappal már hányinger, cicifájás is társult hozzá.
2010. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!