Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegedi jó nőgyógyászt ismertek?

Szegedi jó nőgyógyászt ismertek?

Figyelt kérdés
Volt nőgyógyászom(Dr.F.Z.)elég komolyan félrediagnosztizált.Most Szegeden jó, megbízható, alapos nőgyógyász keresek, aki lehetőleg nem túl drága. Többen Sikovanyecz és Daru doktorokat ajánlották. Várom a véleményeket és köszönöm: Niki
2010. jan. 29. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Pál Zoltánt ajánlanám neked. Nagyon kedves, mindent elmond, amit tudnod kell. Szegeden dolgozik, van egy asszisztense Gálné Róka Tünde. Nála kell bejelentkezni. Tavaly voltam nála, akkor 8.000.-Ft volt a vizsgálat, ebben benne volt az uh is. Idén is kell mennem hozzá. Előtte nagy csalódás ért egy Hódmezővásárhelyi nő Nőgyógyásszal, de a Dr. Pál Zoltánban teljesen megbízom.
2010. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Dr. Molnár Bélához járok. Ő volt régen A Kaálinak a vezetője, tehát otthon van a meddőségi kérdésekben. Bár lehet hogy te nem emiatt akarsz járni.

Én kedvelem őt, aranyos, segítőkész, tapasztalt, jól felszerelt magánrendelője van Újszegeden. De a klinikára is beszokott hívni, ha épp úgy jön ki a lépés.

A szegedi női klinika honlapján meg tudod nézni a nőgyógyászokat, némelyiknek fotója is van fönn.

2010. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. PCOS-t diagnosztizált a volt orvosom, közben 3 másik nőgyógyász (egy vizsgálattal, ultrahangképpel)biztosított, hogy nincs ilyen bajom. Szeretnék ebben az évben teherbe esni, de vlm-en hormonális eltérés lehet nálam, ugyanis a ciklusom rövidebb és köztes vérzéseim is vannak. Olyan orvost keresek, aki nem diagnosztizál félre, akiben megbízhatok. Köszönöm a tippeket!
2010. jan. 29. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!