Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe vagy méhszáj vizsgálat?

Hőgörbe vagy méhszáj vizsgálat?

Figyelt kérdés
Mindenki a hőgörbe alapján próbál a nem vár előtt választ kapni esetleges terhességére. Én úgy tudom, hogy a hőmérséklet peteérés után mindig magasabb, tehát nincs különbség. A méhszáj viszont nem terhes esetén elérhető, terhes esetén viszont nehezen elérhető. Tehát az előbb ad választ. Nem? Rosszul tudom?
2010. jan. 28. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A terhesség utolsó hónapjában 'tűnik' el a méhszáj, és azt csak orvos tudja megállapítani betapintással.
2010. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én most arra gondolok, amikor itt tippelgetünk, hogy vajon terhes vagyok vagy mégsem?
2010. jan. 28. 22:56
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem erre találtak fel a doki bácsit............nem szabad önhatalmúlag nyúlkálni, mert akár rosszul is elsülhet. Na meg én abban sem vagyok biztos, hogy tudod majd mikor nyitott, mikor zárt, mikor van lent vagy fent. Szerintem ezeket egy laikus nem feltétlenül úgy ítéli meg, ahogy az valójában van.

Szerintem a hőgörbe megbízható, ha valóban pontosan van vezetve. Én így estem teherbe és nem is tudtam vele nagy kárt tenni magamban.

2010. jan. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok én is, mert alapból én is azt mondanám, mint Te, kérdező. de tapasztalatom nincs, így alátámasztani nem tudom
2010. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Én értelek.


Igazad van: a hő ovu után mindig magas, akár terhes az ember lánya, akár nem. (Ezért nem értem, minek teszik fel ide a nők ovu után pár nappal a görbéiket azzal a kérdéssel, hogy "terhes vagyok?")


A méhszáj nekem is mindig megadta a választ. menszesz előtt pár nappal leszállt, könnyen elérhetővé vált. Amikor azonban teherbe estem, akkor magasan maradt és zárt volt.


Azoknak, akik azt mondják, hogy ne tapogassuk: szex közben mégis mi történik? Beteszi oda a párunk a péniszét (és ne mondjátpok, hogy mindenki fürdik közvetlenül szex előtt), és az bizony eléri a méhszájat, sőt, böködi. Na, az higiénikus? Néha még vérzés is van belőle. Akkor nem értem, miért okozna gondot egy tisztára mosott kéz, egy nagyon óvatos ujj, ami nem bököd, nem döfköd, csak nagyon óvatosan kitapogat.

2010. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a hőmérőzés nagyon jó dolog, de ott is csak mensi előtt pár nappal derül ki, hogy össze jött-e, akkor végig fent kell lennie a hőnek 37 fok körül, ha leesik, akkor mensi. Én is nézem a méhszájamat, ha mensi lesz, akkor előtte két-három nappal már alig érem el. Mikor terhes lettem, akkor is kb. ez volt, csak tapintásra kemény volt körülötte. Szóval egy a lényeg, menső előtt is fent van, csak akkor puhább.

Jaj, remélem érthető volt :)

2010. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát, elvileg nincs fönt. legalábbis nekem nem.

csak akkor kell fönt lennie, ha teherbe esett

2010. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Látom nem vagyok egyedül a megállapításommal. Azt esetleg tudjátok hogy mensi előtt mennyi idővel "száll le" és lesz puha? Mert nekem is ez a tapasztalatom.
2010. jan. 29. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem ez változó egyénenként. Nekem legutóbb reggel kemény, zárt és nehezen elérhető volt és estére megjött. Ezt magadon kell kitapasztalnod.
2010. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem amikor néztem, mindig puha és könnyen elérhető volt mielőtt megjött.

Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy miért nem ezt az oldalát vizsgáljuk a szervezetünknek ami szerintem egyértelműbb, mint a hőgörbe.

:)

2010. jan. 29. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!