Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne nézzetek légyszi hülyének...

Ne nézzetek légyszi hülyének de Miért nem lehet kétszer használni egy tesztet?

Figyelt kérdés

mensi napján csináltam egy tesztet, mert nem volt számomra szokványos de negatív lett. mostanában elég vacakul vagyok, de mivel nincs itthon tesztem a negatívat használtam mégegyszer. tudom, hogy hülyeség, de ha látom a tesztvonalat, hogy hol kel lenni, az nem jelent semmit, mi?

légyszi ne lehurrogjatok, csak az írjon akinek van normális véleménye köszi


2010. jan. 28. 13:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

háát az van, hogy elhalványúlt a csík ezért lemondtam róla és arra gondoltam, hogy csak a nedvességtől láthattam, bár nem értem miért. belemártotta vízbe, hogy vajon újra látom-e a c csík megint erősebb lett, viszont a víztől nem láttam a t csíkot szóval talán még van remény:D várok reggelig az lesz a biztos

egyébként köszi a drukkolást már 8 hónapja próbálkozunk és anyukámnak is megvolt az első KÉT hónapban a mensije amikor velem volt terhes...

szóval holnap írom az eredményt...

2010. jan. 28. 15:25
 12/24 anonim ***** válasza:
nyugodtan tesztelhetsz akár most is szerintem! én két hete kedden teszteltem este 9kor mert akkor ért haza a párom a tesztel és egy értelmű pozitív lett 2 másodperc alatt! pedig két nap múlva elmentem dokihoz és nem látott semmit 2 hét múlva kellett vissza mennem és már 10mm volt a pocaklakom és 7 hetes.úgyhogy szerintem mindegy mikor csinálod! én qupidoval teszteltem! menzi késés után egy héttel.
2010. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
értem csak én nagyon sokat iszom az elmult napokban és kb óránként járok pisilni és szinte átlátszót szóval nem hiszem hogy sok hcg lenne benne :D
2010. jan. 28. 17:10
 14/24 anonim ***** válasza:
Na ide visszanézek,rettentően kíváncsivá tettél ;)Drukk!!!!!!!
2010. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Na erre már én is kíváncsi vagyok!
2010. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én szorítok!
2010. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
SZia! Tènyleg szurkolok én is neked már az ujjaim is görcsben vannak úgy szorítom, remélem neked sikerül!! Ird meg minden ´féle kepen akär mi is lesz az eredmeny! fel a fejjel veled vagyunk!
2010. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

hát köszi a szurkolást, sajnos most se sikerült...

nem nagyon hittem benne, de jó volt végre 8 hónap után egy két csíkos tesztet látni még akkor is ha nem igazi volt...

:(

mindenkinek sok sikert

2010. jan. 29. 07:09
 19/24 anonim ***** válasza:
sajnálom! pedig annyira bíztam benne! kitartás!
2010. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Kriszta81 ***** válasza:
:(
2010. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!