Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne nézzetek légyszi hülyének...

Ne nézzetek légyszi hülyének de Miért nem lehet kétszer használni egy tesztet?

Figyelt kérdés

mensi napján csináltam egy tesztet, mert nem volt számomra szokványos de negatív lett. mostanában elég vacakul vagyok, de mivel nincs itthon tesztem a negatívat használtam mégegyszer. tudom, hogy hülyeség, de ha látom a tesztvonalat, hogy hol kel lenni, az nem jelent semmit, mi?

légyszi ne lehurrogjatok, csak az írjon akinek van normális véleménye köszi


2010. jan. 28. 13:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Amiért pl. az óvszert, vagy a tampont sem használjuk fel újra.


Amit láttál, az szellemvonal. Inkább vegyél egy újat, és azzal tesztelj. Mióta késik?

2010. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem utána a másodiknál már nem pontos, vagyis szerintem olyankor már átázott benne a tesztlap, és rossz eredményt mutathat!
2010. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem lehet újra használni mert a tesztben lévő anyag ami előhozza a csíkokat az már reakcióba lépett a vizelettel, így már nem lesz jó legközelebb.

Vegyél egy újat!

2010. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

ok de azért a tampont magamba helyezem, azért ez más sztem de értem a lényegét elhasználódott oké

hát nem tudom hogy írhatom-e hogy megvolt, mert főleg az utóbbi hónapokban 34-35 napra szoktak most meg megjött 28-ra de inkább világos és nyálkás volt, nem sötét alvadt mint amilyen szokott. bocsi hogy így írom, de másképp nem tudom. ez volt 2 hete. szóval ha terhes lennék akkor most lennék kb 6-6,5 hetes és kb 2-3 napja van hányingerem, tegnap hánytam is kaja után és elkezdtem undorodni dolgoktól. tegnap este óta émelygek, szédülök és sokszor sírós hangulatom van de nem tudom mitől...

csak azé gondolkodtam el, hogy mi van ha mégis...

lehet veszek egy tesztet, vagy várjak, amíg meg kéne jönnie? kb jövőhét utáni hét

2010. jan. 28. 13:41
 5/24 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tesztet az a biztos!!

Írd meg mit mutatott.

2010. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Első vagyok, vegyél ezt tesztet, az a tuti!
2010. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

oké elmegyek tesztet venni mindenképp mert már nem csak a csík helyét látom, hanem színe is lett!!

ugyhogy holnap első pisiből tesztelek

2010. jan. 28. 13:49
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
mert visszafordíthatatlan kémiai reakció megy végbe benne.
2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
JAj, dehogy várj vele reggelig! Gyorsan pisild le, tök kivi vagyok!!! Drukkoljunk?
2010. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Kriszta81 ***** válasza:
Én is nagyon kíváncsi lettem. :) Feltétlenül írd meg az eredményt! Drukkolok!!!
2010. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!