Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt olyan aki már 40...

Van még itt olyan aki már 40 felé közeledik és nagyon szeretne babát?

Figyelt kérdés
Erőt szeretnék meríteni azokból akik hasonló korúak mint én és vagy nem akar jönni a baba vagy már több sikertelen terhességen vannak túl és mégsem adják fel! Hogyan csináljátok? Mire gondoltok, hogy miért nem sikerül?
2010. jan. 28. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
36 éves vagyok, nagyon szeretnénk, ha sikerülne a 3. baba is. Mire megszületne már a 37 is betöltöm. Nem tudom miért nem sikerül, bár még csak 5 hónapja vagyunk rajta. Most kipróbáltam az ovu tesztet is, s sokkal hamarabbra tette, mint a hőmérőzés. Lehet, hogy ezért nem sikerült eddig.
2010. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Én 35 vagyok és 2,5 éve szeretnénk babát, de sajnos nem sikerül. Minden vizsgálaton túl vagyunk már. Hamarosan belevágunk az inszembe, hátha az eredményt hoz végre. Lelkileg nagyon nehéz, az biztos. Vannak könnyebb és nehezebb időszakok. Közhely, de tényleg nem szabad feladni.
2010. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én márc-ban leszek 37.

Tavaly év eleje óta próbálkozunk. Márc-ban terhes lettem, ápr végén elvetéltem... azóta meg csak várjuk és várjuk...

De talán most, most sikerülnie kell!!!

Hogy miért nem jön? Mert nagyon stresszes a mh-em és egyetemre is jártam. Most lett vége, mostmár jönnie kell :))) Nagyon várjuk már a kisbabánkat...

Kitartás. Jönni fog,ha hiszel benne!!!

2010. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak pozitivan! Nekem 2 nagylányom van, 18 és 14 évesek, és most babázok a 8 hetes kisfiammal. Nemsokára 40 leszek!
2010. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szia!Nekem a barátnőm 37 évesen szült,addig nem jött össze,32 éves koruktól próbálkoztak,végül beültetett baba lett és mostmár 3 éves.Az angol csoportunkba jár egy másik anyuka,ő 39 évesen szült,nekik gyorsan összejött,csak egymást későn találták meg a párjával.Kitartást!
2010. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 36 voltam, mikor szültem. Barátnőim az egyk 38 a másik 40 éves, és most "dolgoznak" az elsőn. (Jah, értelmiségiek... mi ezt kapjuk sokszor a késői babavállalás miatt) :)
2010. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást!
2010. jan. 31. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Te elárulsz magadról valamit? Mióta próbálkoztok, párod mennyi idős, stb?
2010. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én 39 leszek, a férjem 47. Már van egy kislányunk, 3 éves múlt. Nagyon szeretnénk neki egy tesót. Tavaly tavasszal sikerült is 1 év próbálkozás után, de sajnos beteg volt, el kellett vetetni. Utána 3 hónapra terhes lettem, ikrekkel, de sajnos az egyik felszívódott, a másik elhalt. Ez most volt egy hónapja. A lányom is egy év próbálkozás után sikerült, és az előtt is volt egy spontán vetélésem 5 hetesen és egy missed ab.-om 10 hetesen. Ezért vagyok így elkeseredve!
2010. febr. 2. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Húú. "Szép" történet... :( De nincs okod elkeseredni, mert egyrészt még csak 39 leszel, másrészt amint látom, hamar teherbe tudsz esni. :) Szóval fej a fejjel, és csak előre nézz, ne hátra! Biztosan fog sikerülni!!!
2010. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!