Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor lehetett az...

Szerintetek mikor lehetett az ovum? Itt a görbém.

Figyelt kérdés

Nagyon zavaros most, ilyen még sosem volt. Ennyire leesni és nem felmenni utána rögtön...

Az átlaghőm már egy éve 36,5.

Szóval Ti melyik napra tennétek?

(Kb 2 napja olyan megjön érzésem is van, ami furcsa,mindig mensi előtt érzek ilyet,ovu táján ált. szúrkák,görcsök szoktak lenni)

[link]


2010. jan. 28. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem 14-én volt.
2010. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem 18-19 ciklus napon volt ovud.

Az nem baj ha lépcsősen emelkedik a hőd,egy a lényeg:emelkedjen.

2010. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Elég rövid a görbéd ahhoz, hogy ebből meg lehessen mondani biztosra. Talán a 18-19. ciklusnapon, de ehhez az kell, hogy a hőd tartósan fenn is maradjon, amihez ugye kell még pár nap.


ha előre szeretnéd tudni, akkor ovutesztelj is a hőgörbe vezetése mellett. A kettő remekül kiegészíti egymást.

2010. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért kértem segítséget, mert mint mondtam, eddig ilyen bonyolult ciklusom még nem volt. Majdnem egy éve figyelem,de ez most gáz. Eddig mindig totál kitünt, hogy mikor volt az ovum. Azért nem volt szükség tesztelésre sem.

A 14.cn-ra én is gondoltam,de eddig nekem mindig rögtön az átlag fölé emelkedett a hőm ovu után, most meg ott állt napokig.(36,5)sőt lejjebb is ment.

Jó lehet is olyan, h a 2.dpo-n visszaesik a hő,de utána megint emelkednie kell, itt meg ugyebár stagnál.


Így van, kb két hét és úgyis kiderül, de annyira nem is izgat most,mert megyek meddőségibe 2hét múlva.

Köszi lányok!

Egyéb okfejtés? :)

2010. jan. 28. 10:39
 5/5 A kérdező kommentje:
A 18. cn-on volt...
2010. jan. 29. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!