Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Lehetett...

Megnéznétek a görbém? Lehetett már ovu?

Figyelt kérdés

A 20. napon voltam UH-n, akkor a doki 18 mm-es tüszőt látott, és azt mondta, hogy szombat v. vasárnap fog megrepedni.

Ennek ellenére egész hétvégén tök száraz voltam, az ovutesztem a 21. napon totál negatív volt (szinte vonal sem volt rajta). A többit látjátok a görbén...


Szerintetek hihetek a görbének, és lehet, hogy a 21. napon volt ovu, mivel utána feljebb ment a hőm, vagy egyáltalán meg sem repedt még???


Ja, és ami a legjobban zavar, hogy péntek óta nagyon szúr a jobb oldalam, ahol a tüszőt látta a doki.

Lehet, hogy még mindig nem repedt meg, és ezért fáj???


[link]


Totál tanácstalan vagyok :(


2010. aug. 2. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
az ovu teszt átment -ba, ezért megtörtént az ovu. a 20, vagy a 21. napon
2010. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kár, hogy pont a 20-at kihagytad.
2010. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem csináltam a 20. napon ovutesztet, mert a doki mondta, hogy szombat előtt nem reped meg, ezért gondoltam felesleges, mert majd megint + lesz pénteken v. szombaton.
2010. aug. 2. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megvolt az ovud a 21. napon.
2010. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a doki benézte. a méhnyak állapotából is látszik, hogy megtörtént.
2010. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!