Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik évekig eredményesen...

Akik évekig eredményesen használták a megszakításos módszert, peteérés tájékán használtak egyéb eszközt?

Figyelt kérdés
A kérdésemre szeretnék választ kapni, és nem a megszakításos módszerről felvilágosítást!
2010. jan. 28. 07:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Csak sokszor olvasom, hogy ha valaki megemlíti hogy megszakításos, akkor rögtön jönnek a lehúzó válaszok.

Én sem ítélkezek senki felett, mindenki maga tudja, hogy miért és ez az ő dolga.

:))

A múltkor olvastam valahol itt, hogy évente 100 nőből 35, és hogy nem lehet tudni, hogy mikor voltak együtt, és hogy időben sikerült e "kiszállni". Gondoltam megkérdezem, hogy mi a helyzet a peteérés idejével.

2010. jan. 29. 21:06
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

hát igen...sokan évekig így csinálják és nem csúszik be a baba, van akiknek elsőre sikerül így....

Viszont akinek elsőre sikerül -azt mondják- hogy elbambul és nem veszi ki időben a pasi...és azért marad terhes a lány.

De szerintem így is összejöhet elbambulás nélkül is :)


Jah, meg azt is hallottam h 2x egymás utáni szexnél esélyesebb a bébi.

De ezek tényleg a véletlen művei :)

2010. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
19.53-as vagyok. 20.48-asnak: Mi is így voltunk 7 évig, aztán elhatároztuk, hogy jöhet a baba, egyszer nem védekeztünk sehogy és összejött :))
2010. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi 5 évig védekeztünk így aztán,elsőre sikerült a baba.
2010. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja bocs...és soha nem használtunk semmit.
2010. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
Mi is 5 évig védekeztünk így, és semmi mást nem használtunk. Aztán amikor akartuk a babát, fél évig nem jött. Majd ismét így védekeztük, de most újra babát szeretnénk.
2010. jan. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

Mi 2 évig védekeztünk így, nem jött a baba (bár jöhetett volna, ha akart volna), most pedig 3. hónapja sehogy nem védekezünk....

A dokim is azt mondta, hogy az is egy védekezési forma! Na jó, nem 100%-os, de mi az???:)

2010. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi még csak 4 hónapja védekezünk így, de a baba nem jön (sajnos). Én azért nem bánnám :)

Bár gondolom én is abba a kategóriába tartozok, akik évekig védekeznek így és nem lesz belőle semmi. Persze a felelőtlen tiniknek meg egyből összejön.

2010. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13:42! Akkor Te nem is akarsz védekezni:):)!
2010. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónapja védekezünk ezzel a módszerrel és még nem csúszott be a baba. Természetesen nálunk sem gond ha jön a baba. :) Előtt gyogyit szedtem 7 évig.
2010. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!