Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje! Kinek hogy vált...

Barátcserje! Kinek hogy vált be? Kinek hozott sikert? Milyen adagban és meddig szedtétek?

Figyelt kérdés
2 éve várom a csodát.Mindíg barnázok a mensi előtt 4-5 napig.
2010. jan. 28. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
3 cikluson át szedtem. A hamradik hónapr teljesen megszüntette a köztivérzésemet, ráadásul babás is lettem. Zafír barátcserje kapszulát szedtem napi 2 szemet, reggel és este.
2010. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is három hónapig szedtem, de csak napi 1-et. Napra pontosan beállította a mensit, barnázás is elmaradt. Sajnos nekem baba nem lett belőle, de sokaknak segített már. Ártani szerintem nem ártasz vele.
2010. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak jót tudok írni, 2 hónapja szedem. Kedves első! Meddig szedted + teszt után? Én félek, hogy ha abbahagyom, leesik a progeszteronszintem.
2010. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 2-3 havonta volt peteérésem. elkezdtem szedni a barátcserjét, es 14. napi ovulációt eredmènyezett egyből. babás is lettem. ahogy pozit teszteltem, azonnal abba hagytam a szedését.
2017. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!