Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a dolog? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig csak a hőmet mértem, s így a 13. napra tette az ovumat. Most kezdem el ovu tesztelni, s a 10. napon, azaz ma lett +. Viszont a reggeli hőm 5 tizedet emelkedett az előző napokhoz képest. Nem ovu után kellene emelkednie? Úgy tudom, hogy ovu előtt esik, majd emelkedik. A teszt szerint nekem holnap lenne ovum. Vagy nem így van?
2010. jan. 27. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
szia.én ugy tudom ovu napján emelkedik,és aztá fent is marad a köv. mensiig,mensi elött 1 nappal vagy aznap megint leesik.remélem tudtam segiteni.
2010. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most már teljesen ostobának érzem magam. Ma viszont vissza esett a hőm az alaphőre. Kíváncsi leszek a délutáni ovu tesztem mit fog mutatni.
2010. jan. 28. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:

szia. az ovuteszt ált. 2 napig + és utána az első - napon van az ovu. Szóval lehet a 10-11. napon + és a 12. napon ovu. A hőmérséklet az ovu előtt akármilyen cikkcakkos lehet, és az ovu után nem biztos, h rögtön megemelkedik, van, akinél ez napokkal később emelkedik csak meg.


több infó: babatervezok.otthona.net

2010. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. jan. 29. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!