Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fáj a cicim akkor nem...

Ha fáj a cicim akkor nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés

1 hete késik, nem teszteltem mert fáj a cicim ami szerintem kizárja a terhességet.Hiszen ez mensi előtti tünet. Vagy attól még lehet?

Egyéb tüneteim nem nagyon vannak, néha hányinger.Undor 1-2 dologtól, a nemvárt előtt 5 nappal kezdődött a mindjárt megjön érzés, ami mára csak néha jelentkezik, de meg még nem jött.A hőm már 1 hete:37-en van.

Szerintetek?


2010. jan. 27. 19:50
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

A kérdést azért így tettem fel, hogy "nem lehetek terhes ugye?"Mert a cici fájdalomból erre következtettem.Hiszen sokak szerint ez mensi tünet.

Sajnálom ha félre érthető.

Du. csinálok tesztet.Remélem még hihető lesz a reggel eltett pisiből.

2010. jan. 28. 14:18
 12/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csináltam tesztet.

Szerintem szellemcsíkos,holnap reggel megismétlem.Mert csak akkor látszik rajta valami, ha nagyon megnézem:))De elkezdett fájni a fejem mint mensi előtt:((Ha megjön nem értem miért késett, amikor nem szokott, és csalódott leszek..

2010. jan. 28. 18:07
 13/26 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen írj, izgulok érted! :)) Sok sikert!
2010. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát valami mintha ezen is lenne, de szerintem nem lesz baba.

A teszt azt írja 1 napos késésnél már biztosan kimutatja, akkor már totál sötét csíkomnak kellene lennie:(

Na majd máskor.

2010. jan. 29. 08:27
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem! A nagyon halvány csík is jelez terhességet,ha nincs ott semmi az a biztos negatív teszt. De,ezek szerint még nem jött meg?
2010. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg már 8 napja.
2010. jan. 29. 13:39
 17/26 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.Ez jó jel:)) Remélem...
2010. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jó hírek?
2010. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még mindig nem jött meg.Van valami fura íz a számban, amitől hányingerem van:((Éjjel annyira égtek a mellbimbóim,hogy alig tudtam aludni,a cicijeim olyan kemények mint egy dinnye.

Ma du.újra tesztelek/sajnos nincs a mellettünk lévő boltba/,viszont bármi az eredmény elmegyek a dokimhoz, mert néha nagyon erős görcseim vannak, erősebb a mensisnél.

2010. febr. 1. 07:05
 20/26 anonim ***** válasza:

07:05

Ahh, az nem jó, ha annyira fáj. :(

De majd azért kérünk infókat, hogy jön-e a baba! :))

Szurkolok. :))

2010. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!