Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fáj a cicim akkor nem...

Ha fáj a cicim akkor nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés

1 hete késik, nem teszteltem mert fáj a cicim ami szerintem kizárja a terhességet.Hiszen ez mensi előtti tünet. Vagy attól még lehet?

Egyéb tüneteim nem nagyon vannak, néha hányinger.Undor 1-2 dologtól, a nemvárt előtt 5 nappal kezdődött a mindjárt megjön érzés, ami mára csak néha jelentkezik, de meg még nem jött.A hőm már 1 hete:37-en van.

Szerintetek?


2010. jan. 27. 19:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes!! Sőt, elég valószínű, a cici fájdalom is tipikus!! Nekem is fájt..
2010. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Huhh! Nem akarlak elkeseríteni,de nekem pont ilyen tüneteim voltak és most 14 hónapos a kislányom. Mondjuk mi nagyon vártuk és én öröltem ezeknek a tüneteknek. Szerintem csinálj egy tesztet.....
2010. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Nikolett_'90 ***** válasza:
100%

Szia! Hány éves vagy?

Mástól is késhet,idegesség, stressz. A cici fájás is lehet, hogy a mensit jelezheti elő, bár ez lehet terhességi tünet is. A hányinger is tünet.. Én úgy gondolom, hogy babát vársz. De hogy biztosra menj,csinálj tesztet! Kérlek írd meg hogy mi lett! Amúgy várod a babát, v nem?

2010. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is!

Nekem is ezek voltak a tüneteim, és most van egy 9 hónapos kislányom!!

Mellfájdalommal kezdődött az egész!!

2010. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
Ne izgulj előre , mert nem szabad!Csak rontassz a helyzeten.. voltam ugy, hogy 2 hetet késett, ráadásul kétes volt az ügy hogy baba van e a dologban.Elmentem dokihoz és azt mondta hogy az én koromba(20év alatt:))előfordul az ilyesmi..aztán bummm.. megjött.. pedig gyanakodtam.ráadásul ha stresszelsz mégtöbbet késhet..szerintem tesztelj egyet!írd majd meg milyen
2010. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én lassan 30 leszek:)

Várt baba lenne, ezért is vagyok bizonytalan.Ha nem jön meg holnap tesztelek......remélem:)))))))))

Majd írok.

Sziasztok!

2010. jan. 27. 20:26
 7/26 anonim ***** válasza:
19.53-as vagyok. Bocs, én azt hittem,hogy inkább azt reméled,hogy nem vagy terhes. Izgulok érted,hogy pozitív legyen a tesz. Majd írd meg.
2010. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is terhes vagy!!!

Ird meg mi lett :-D

2010. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt a mellem, kb 1 hónapos terhes lehettem.
2010. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

azt írod, hogy "nem lehetek terhes ugye"

felsorolsz terhességi tüneteket,

aztán azt írod, hogy várjátok a babát

nem értem.



egyébként ezek alapján lehetsz terhes

2010. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!