Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet? Mit jelenthet ez?

Baj lehet? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinak. Az utlsó mensim dec 17.-én volt. Jan 18-án teszteltem + at. Ma voltam dokinál, és azt mondta, sokkal kisebb a petezsák, mint kellene lennie...de nincs baj. Nem igazán magyarázta tovább, inkább lerázott.

Baj lehet?


2010. jan. 27. 19:41
 1/5 anonim válasza:
Nem vagyok jártas az ilyenben.. de egy orvosnak nem az a feladata hogy ha jó ha rossz történik akkor elmagyarázza?:S Érdekes...ha azt mondta nincs baj.. akkor higgy neki..csak ért hozzá..
2010. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaptál papírt? Azon mekkora a petezsák márete?
2010. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, mérete.. :)
2010. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok doki, nem látok beléd, de nem lehet, hogy késői tüszőrepedésed volt, amikor a baba fogant, s azért látszik kisebbnek? Az utolsó mensi első napjától számolják a terhességet, s ha neked nem félidőben volt az ovud, akkor lehet ez is egy ok.
2010. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

8 mm-es a petezsák.

köszönöm mindenkinek

2010. jan. 28. 18:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!