Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakran kell szeretkezn...

Milyen gyakran kell szeretkezni, hogy sikerüljön? Ha ilyen "sűrűn" szeretkezünk, akkor nem lesznek lassabbak a spermiumok?

Figyelt kérdés
Mi minden este és van amikor reggel is együtt vagyunk.
2008. aug. 14. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A spermiumoknak 48 óra kell, hogy újra teljes legyen a tár:)

Szerintem ne legyetek együtt minden nap, mert akkor éretlenek, és nem teljes a készlet.

Legalábbis nekem az orvos azt javasolta, hogy elég 2-3 naponta együtt lenni, mivel a spermiumok elélnek a petevezetőben akár 3-5 napot is.

Sok sikert! :)

2008. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! igaza van az előttem szólónak.Ilyen gyakori szex esetén ronthat a spermiuk minőségén. Szerintem akkor még élvezetesebb lenne a szex, ha csak minden másnap szeretkeznétek.;-)
2008. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy ahogy előttem írták!

Nagyon nagy hiba és tévedés azok részéről akik babát szeretnének, hogy nagyon sűrűn szexelnek, hogy növeljék az esélyeiket. Pedig éppen rontják.

Másik apró kis segítség:

ha babára hajtotok akkor tilos a szex után kiugrálni az ágyból és elszaladgálni mosakodni meg zuhanyozni. maradni, nyugton mert a gravitáció is kifelé hozz a spermát és a természetes hüvelyreakció is az, leszámítva az orgazmus pillanatait, amikor a ményak az izmok összehúzódásától "belebólogat" a hüvelyben lévö spermába. Tanulság: előbb a férfi élvezzen és utána a nő!

Sok sikert! :))

2008. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elélvezés sorrendjével nincs gond! De azt tudni kell, hogy a párom kicsit jobban kívánja a sexet, mint én, ami nem baj, csak olyam mintha tehetetlen lenne. Amúgy a ciklus.hu szerint 16-ra van kiirva a pé-m.
2008. aug. 14. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg igaz, hogy a túl gyakori ürítés ront a spermiumok minőségén, mennyiségén és ezzel megnehezíti a teherbeesést. És az is igaz, hogy segíthet az, ha szex után nem engedjük, hogy a gravitáció abban a pillanatban eltávolítsa belőlünk a spermiumokat (bár ez még mindig nem jelent semmit, mert ha azonnal kifolyik, akkor is bőven marad bent annyi sperma, amennyi elég a megtermékenyítéshez...)

Mi majd fél éven keresztül próbálkoztunk és ezeknek megfelelően minden szabályt betartottunk. Nem voltunk együtt minden nap (bár kívántuk egymást, hiszen előtte szinte minden nap szeretkeztünk) és szépen nyugton maradtam szex után. Hőmérőztem, peteérést figyeltünk, és minden hónap végén csalódnunk kellett...

Ez egészen addig tartott, amíg meg nem untuk az egészet és a párommal szétváltunk egy hosszú hétvégére, ő ment a kontinens egyik felébe a családjával, én a másikba a barátnőimmel, majd négy nap távollét után elég vadul egymásnak estünk, az azt követő héten naponta kb kétszer is voltunk együtt, nem figyeltünk sem a pozícióra, sem a gravitációra, még az is kiment a fejemből, hogy akkor van peteérésem, mert a nyaralás alatt már nem hőmérőztem. És mi lett a vége? Hó végén már nem jött meg és 25 hetes terhes vagyok...

Azóta én csak abban hiszek, hogy a baba úgyis jön ha akar, ha viszont váratni akar magára, akkor hiába küzdünk, számolunk, nem érünk vele semmit. Én inkább annyit tanácsolnék, hogy ha már hosszabb ideje próbálkoztok és kezd az egész életed a babaprojektről szólni, akkor kicsit lazíts!

2008. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tseppkoe válasza:
Szia #5.! Nagyon-nagyon köszönjük!!
2021. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!