Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit Szedtem. Most már a...

Clostit Szedtem. Most már a 14. -napomon vagyok azt mondta a doki hogy 11-14. ig kell minden nap 1*szeretkezni. Nagyon nagy gáz ha csak 2-3*szeretkezünk a 4 napból?

Figyelt kérdés
Na most 1 nap ok! 2 nap a férjem nem volt itthon a harmadik nap ok! Na de igy a 4. napra mostmár egy kicsit kezd Robot temponak tünni és az embernek 12-óra munka mellett nem nagyon van kedve szeretkezni Bár Nagyon akarjuk a picit!
2008. okt. 1. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon javasolnám neked az ovulációs tesztet. A saját példám rá a magyarázat, hogy miért.

Hosszú hónapokon keresztül szedtem a Clostit, folyamatos ellenőrzés mellett. A doki mindig mondta, hogy na, akkor ezek a napok meg azok a napok stb... Nem jött össze.

Júniusban nem szedtem már be többet, de bíztam benne, hogy ennek ellenére még van hatása a köv. hónapban is. Vettem egy ovu tesztet is életemben először!

Annak megfelelően időzítettünk és csak egyszer voltunk együtt a termékeny napokban. Mára 10 hetes terhes vagyok, amit egyszerűen csodának veszek és köszönet érte többek között az ovu tesztnek.

Próbáld ki! A használata rém egyszerű és amúgy pontos képet ad neked a peteérésed fázisairól "azokban a napokban". Minden jót kívánok őszintén!

2008. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak javasolni tudom az LH tesztet. Én az első Clostis hónapban teherbeestem, úgy, hogy az LH teszt szerinti pozitív napokon voltunk együtt. Egy próbát megér.Sok sikert!
2008. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!