Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet az, hogy napok...

Mit jelenthet az, hogy napok óta szinte ugyanannyi a hőm?

Figyelt kérdés
Első hónap, hogy mérem a hőt, nincs összehasonlítási alapom. 13. ciklusnapon volt pé-m. Ma vagyok a 25. napon. A 18. nap óta 36.9 és 37.1 között van a hőm. Szerintetek?
2010. jan. 27. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy magas a progeszteronszinted. Ami jó, és kell a babásodáshoz, de nem babás jel egyelőre. Majd csak akkor lesz az, amkor már késik.
2010. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Hétvégén kiderül késik-e...

Stimulált peteérés volt, nem tudom, hogy a nagy löket hormon mennyire befolyásolja a hőmérsékletet.

2010. jan. 27. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha Utrogestant vagy Duphastont szedsz, akkor a hőd sajnos irreleváns, mert ezek a gyógyszerek alapból felnyomják neked, és attól magas.


Drukkolok neked!

2010. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az előző ciklusban szedtem Duphastont, most nem. A doki mégis ragaszkodik a görbéhez, lebaltázott érte, mert decemberben nem csináltam.
2010. jan. 27. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha most nem szeded, és külön beszedett progeszteron nélkül is ilyen magas a hőd, akkor az jó. :-) Örülök, hogy olyan dokid van, aki ragaszkodik a görbéhez.


Jó babásodást. :-)

2010. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, kedvesek vagytok, de sajnos nagyon úgy érzem meg fog jönni, fáj a hasam rendesen... de ma is 37 fokos lázban égek. Próbálok nem gondolni rá, persze jön a következő dilemma, kiváltsam-e a 25K-s injekciómat a következő pé bebiztosításra.
2010. jan. 28. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!