Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit aggódom, erről mi a...

Kicsit aggódom, erről mi a véleményetek (ciszta)?

Figyelt kérdés

"uterus mellett 39x62 mm-s részben cystucus,részben vegyes echojú,válaszfalat is tartalmazó képlet"


az orvos azt mondta nem kellaggódni mert felszívodik,engem azért mégiscsak aggaszt.közben persze valószínű terhes is vagyok,ugyanis azt is mondta h petezsák is látható.szóval örülök is meg nem is..és persze aggódom.


2010. jan. 27. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is felszívódott,ne aggódj!Már 2szer.Másodikat a terhességgel együtt állapította meg,de nagyon hamar felszívódott.
2010. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb. 5 éve van egy cseresznyemag nagyságú ciszta a hüvelyfalon, amit egyszer már kiürített a doki (kifakasztotta), de sajnos visszanőtt. Egyelőre nekem is azt mondta, hogy majd felszívódik, nem kell csinálni vele semmit. Van egy 15 hós kislányom, császárral szültem, de egyszer sem említették a dokik, hogy hüvelyi szülésnél gondot okozott volna. Hittem is meg nem is.

A húgom osztálytársának az anyukáját 3 hós terhesen operálták, a méhfalról vettek le neki egy cisztát, egészséges kisfiút szült, problémamentes terhességből.


Gratulálok a babátokhoz és ne félj, ha gondot okoz a ciszta, megmondja az orvosod.

2010. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat. kicsit megnyugodtam.
2010. jan. 27. 08:41
 4/6 A kérdező kommentje:
ma voltam uh-n a cisztám már csak fele akkora mint volt.:)
2010. márc. 4. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez jó hír. Reméljük felszívódik teljesen, de ha nem, az sem okozhat nagy gondot, szerintem az orvosod már szólt volna, ha baj lenne belőle.

Boldog babavárást és jó egészséget!

2. válaszoló

2010. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. márc. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!