Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jellemzo a tehebeeses...

Mennyire jellemzo a tehebeeses kezdeti szakaszara a haspuffadas?

Figyelt kérdés
Napok ota kellemetlen telt puffadt a hasam.Nagyon nem tetszik mert feszul es olvastam hogy a petefeszekgyulladas eseten is ez a tunet.Hetfon megyek dokihoz de addig szertnem tudni teherbeeses eseten mennyire gyakori tunet.Amugy kedden kell megjojjon.Mindig pontos.
2008. aug. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A p.fészekgyulladást meg kellene érezned.az kissé fájdalmas.

Korai terhességnél még nem nagyon jellemző a haspuffadás, kivéve, ha emésztési zavaraid is vannak.

2008. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem volt petefészek gyulladásom, és az nagyon erős, görcsös fájdalom! Nekem először a derekam fájt iszonyatosan, főleg jobb oldalt, aztán már a jobb oldali petefészkemet is éreztem. Hidd el, ha az lenne, az nem feszülne, hanem szenvednél. Én jól bírom a fájdalmat, de az nagyon rossz. Se feküdni, se ülni nem jó olyankor. Ettől ne félj, remélem babás vagy! Szorítok!

2008. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen megnyugtattatok es a jokivansagokat is remelem igazad lesz{utolso valaszolo}
2008. aug. 14. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:

én babós vagy, és nalam a peffedés sajnos gyakori volt az elejetol

11 hetes, 4 napos kismamó

2008. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!