Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A haspuffadás jelenthet...

A haspuffadás jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
Még annyit h ma alig ettem vmit, és mégis felvan puffadva a hasam, viszont betudom huzni... ekkor ez már nem lehet baba???
2010. dec. 28. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, ebből aztán semmire se lehet következtetni. A haspuffadás bármitől lehet. Még ha mellfájás, magas hő, stb. lenne :)Azt se írtad, mikorra nem várod. Szóval lehet baba, miért is ne?
2010. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
37,1 holnapra nem várom, a mellbimbóm ég alig lehet hozzáérni:s
2010. dec. 28. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Így akár jót is jelenthet :)

Holnap tesztelhetsz! Drukk!

2010. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés rendben köszi:)
2010. dec. 28. 16:19
 5/7 A kérdező kommentje:
de az nem baj hogy a hasam felvan puffadva és mégis betudom huzni??? ha terhes lennék akkor nem tudnám nem?:S
2010. dec. 28. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Mért ne tudnád behúzni? Én 3 hós terhesen is be tudtam. Szerinted egy pár miliméteres pontocska akkora helyet foglal el a pocakodban, hogy nem tudod behúzni? Ráadásul a méhed ilyenkor még annyira lenn van...egész bikinivonalnál, vagy akár alatta. A 12 hetes uh-on ott mozgatta a fejet a doki. Úgyhogy a hasad azon részéhez semmi köze még a babának, amit be tudsz huzogatni.

A haspuffadás akár lehet terhességtől is, de lehet mástól is. Tekintve hogy jó magas a hőd, jó esélyed van a babára. Holnap tesztelhetsz. Sok sikert!

2010. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:D bár nincs itthon tesztem most néztem, ugyhogy holnap veszek és majd csütörtök reggel vagy péntek reggel tesztelek ha nem jön meg:D
2010. dec. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!