Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tolódik kia peteérés...

Miért tolódik kia peteérés norm. Ciklus mellett? 22. napon volt pé-em. És most már késik egy hete.34. napon vagyok. De a teszt negatív.

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, h a stressz is befolyásolja. Én mióta babár akarok nekem 28 napbból 39 nap lett.

pár nap múlva csinálj megint tesztet! Szorítrok

2008. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is NYUGI!Másodszor meg, ha a 22. nap volt a peteérésed, akkor a teszt még ki sem tudja mutatni.A teszteken azt lehet olvasni,h a beágyazódást követő 3. napon mutatja ki a leghamarabb. Szóval a beágyazódás a 14 napon keresztül is eltarthat és ha még hozzáadjuk azt a 3 napot, amit ír a teszt, akkor az együttlét után a 17. napon már ki kell hogy mtassa. Vagyis 22+17=39. A 39. nap biztosabb eredményt kaphatsz!!!Remélem tudtam segíteni!
2008. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen Segítettél. kÖSZÖNÖM.

dE ANNYIT MÉG, HOGY NEM FÁJ A MELLEM, ami a menses előtt mindig szokott...

2008. aug. 13. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugi. Dettó így vagyok, péntek óta késik és a teszt tegnap du-án lett halványan +. A cicim nekem sem fáj csak néha viszket. Kitartás! Drukkolok!
2008. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok,énis igyekszem.
2008. aug. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!