Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg clostilbegyt...

Miért nem jön meg clostilbegyt-tel sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

clostit szedtem,ma van a 33.napom,teszt negatív,és még sem jön meg!igaz nem volt domináns tüszőm,csak 10mm-es,de akkor is megkellene jönnie!miért nem jön?


2008. aug. 13. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes!Nekem mindig megjött a 28 vagy 29.napon és nekem sem volt midig peteérésem a Clostitól. Nem lehet,h mégis csak megnőtt akkorára az a tüsző,h megrepedt?Hanyadik napon volt 10 mm-es?
2008. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 13.napomon volt 10mm,a 18.napon pedig már nem volt sehol!de nincs semmi tünetem,csak rettenetesen szédülök,de szerintem az a clostitól van!a doki azt mondta ebből valószínűleg nem lesz semmi!de hogy miért nem jön meg!!!
2008. aug. 13. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Clostilbegyt mellett nekem egy darabig 33-35 napra jött meg, aztán meg sehogy!Az orvos szerint nem volt elegendő az akkori 2X1-es dózis.Lehet nálad is ez a baj.

Remélem, jó orvoshoz jársz, aki tudja, mit csinál...

2008. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Azt mondták nekem az okosok, hogy a tabi abbahagyása után 8-10 nappal fejti ki a hatását. Akkor ha a 5-9-ig szedted, akkor kb a 18-19-20 napon is lehet pé, és ehhez hozzáadjuk a luteális vázis normális 14 napos hosszát, így kijöhet 34-35 napos ciklusra is.

Én is clostit szedtem, ez a második hónapom. Az első hónapban a 25-ik napon volt pé, és meg is jött a 39-ik napon :( Remélem ez a hónap már jobb lesz.


Ja! Clostit szedtem dec-jan (babó is lett belőle-sajnos elveszítettem). Szóval előtte nézett a doki uhun, és nem látott semmit (12-ik napon), csak az egyik petefészkemben 2-3 3mm-es tüszőcskét. És ebből lett a babóm. :)

Érhetnek még meglepetések!

KÍvánom a legjobbakat!!!

2008. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szia,köszönöm a válaszod.nagyon sajnálom hogy elveszítetted a babádat.remélem hamarosan ismét sikerül.amit írtál,rettentő érdekes,hogy a doki nem látott domináns tüszőt!vannak még csodák!

puszi

2008. aug. 14. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!