Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO syndroma eshetősége...

PCO syndroma eshetősége esetén lehetséges az, hogy a cukorfogyasztás nagyban rontja a petefészek, peteeérés működését?

Figyelt kérdés
Másfél hónapig nem ettem semmi cukrot és az UH-s eredményem jó lett.Closty szedése után 19mm tüsző,majd injekció.Utána 2 hétvégén is elengedtem magam és most ugyancsak closty után 15mm tüsző. Így már nem is fog megrepedni a tüszőm?
2008. aug. 13. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Még megrepedhet, attól függ, hányadik napon vagy !?

Egyébként tényleg lehet, hogy a cukormentes életmód használt, mert így nem volt magas az inzulinod... Próbáld tartani, és meglátsd, sikerülni fog!

2008. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mostanában kezdték megfigyelni, hogy a PCO-s nagy valószínűséggel a szénhidrát rossz feldolgozása okozza, ezért gondolom lehetséges, de nem csak a cukor szénhidrát, hanem a tészta , kenyér stb.., persze ez csak esetenként fordul elő, de nekem jót tett a barnakenyér, édesítés mással, esetleg mézzel...glukonon, vagy gyümölcscukor...

kevesebb tésztaétel..próbát megér..

A tüsződ pedig ha kapsz szurit is meg kéne repedjen.

Remélem sikerül.

2008. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 12. napomom voltam amikor csinálták az UH-t, amúgy 29 napos a ciklusom.

Köszi csajok a bíztatást!

2008. aug. 13. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!