Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 7. -re,8-ra?...

Ki nem várja 7. -re,8-ra? Tünetek? Én valamiért barnáztam 4 napig peteérés után, de keveset.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 5-re nem várom, de kicsit korainak tartom tüneteket felfedezni magamon. Ennek ellenére émelygek...:)És Te?
2010. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmi. A furi, hogy nem fájnak a melleim, pedig ilyenkor már nagyon szoktak. Meg nem tudom mitől volt barnázásom!?
2010. jan. 26. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Tünetek? Ilyen korán? Hallottatok már a Pms-ről? Egyékbént a hormonelégtelenség is okoz barnázást...
2010. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok és hallottam. A tünetekről csak annyit, hogy az előző terhességemnél szinte már a beágyazódástól fogva hányingerem volt. Nem vagyunk egyformák...
2010. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsi nem kötekedni akarok, de a mensidig van még 8 nap, tehát a baba még be sem ágyazódott...

De mindenesetre kívánom Nektek, hogy baba legyen! Sok sikert, és pozi tesztet kívánok!

(2. válaszoló)

2010. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudom, csak mindenki más. Ezek teljesen szubjektív tünetek, ráadásul sokminden más is okozhatja. Én is leírtam, hogy korai.:) Szóval ezen biztos nem veszünk össze...
2010. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

:)))) Persze, hogy nem veszünk össze. :))) Egy darabig én is kerestem magamon tüneteket, de most hogy összejött, bár ne kerestem volna. :))) Már 13 hetes vagyok, de még mindig hányok. :D

Minden jót!

2010. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked! :) Nem keresem énse a tüneteket, csak a barnázás volt furcsa.
2010. jan. 28. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm! A barnázás lehet a hormonelégtelenség miatt is, nekem is többször volt, sokszor már peteérés után, és majdnem kitartott mensiig. Mikor terhes lettem, akkor egyáltalán nem volt barnázás, még beágyazódási vérzés sem, csak a 23. napon volt sűrű krémes folyásom, ami nem szokott. Utána száraz voltam teljesen.

Ti mióta próbálkoztok? Lehet érdemes lenne elmenned egy vérvételre.

Sok sikert, és minden jót!

13 h km

2010. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Megint az első vagyok. Úgy tudom, alacsony progeszteronszint okozhatja pl. a barnázást. Nekem a beágyazóáskor volt vérzésem, pár csepp , a 22. nap körül. Aztán kezdődtek a tünetek...Nyugi, előbb-utóbb elmúlik a hányinger, nekem akkor múlt el, mikor az első mozgását éreztem.
2010. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!