Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden nap egy tizedet emelked...

Minden nap egy tizedet emelkedik, ilyen még nem volt. Lehet, hogy baba?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 26. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Látod,tényleg nem akkor voltatok együtt amikor kellett volna:(

Most ebben a ciklusodban figyelj arra,hogy jól időzítsetek.

Drukkolok!:)

2010. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, nem akkor kell együttlenni, ha pozitív az ovu-teszt?
2010. jan. 31. 11:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként jókor voltatok együtt. Mert a hőd is akkor kezdett emelkedni, amikor az ovu teszt is pozitív volt. Lehet, hogy kevésnek tűnik az együttlét, viszont az jókor volt. De ez az én véleményem. Nekünk volt olyan hónap, amikor minden másnap biztos, hogy együtt voltunk, de volt, hogy naponta is. A lényeg, hogy 1 ciklus alatt 15 napot biztos szeretkeztünk. Mégsem jött a baba. Aztán olyan hónapban, amikor kevesebbet voltunk rajta az ügyön, akkor pedig sikerült teherbe esnem. Úgyhogy hajrá. Csak szeressétek egymást és csak sikerül mihamarabb. Még mindig azt mondom, hogy fel a fejjel. Tudom, hogy most azt gondolod, hogy ezt könnyű mondani, de sajnos én is tudom, hogy nem könnyű átvészelni minden sikertelen hónapot. Én is arra várok, hogy végre anya lehessek.
2010. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Pont azt írtad le amit én is érzek...
2010. jan. 31. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!