Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emelkedik a testhőm, bizakodha...

Emelkedik a testhőm, bizakodhatok, hogy összejött a baba? (lent)

Figyelt kérdés

Én sajnos nem tudom mérni a hőmet reggelente, mivel változó időpontban kell kelnem, viszont minden délután megmérem. Nekem így is állandó, és ciklusnak megfelelően változik.

Az lenne a kérdésem, hogy menzesz előtt vagyok 3-4 nappal, a hőm minden nap emelkedik 1 tized fokot: 37,0;37,1; 37,2; 37,3 -most itt tartok. Bizakodhatok, hogy összejött a baba???Vagy így nincs jelentősége?

A válaszokat előre is köszönöm!!!


2010. okt. 6. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajna a délutáni hőnek nincs jelentősége.

Én mérem reggel és a pé utáni szakaszban reggel 36.7,36,8 körül van.Délután mikor megmérem meg már 37.3,37.5 és mégsem vagyok terhes.A reggeli ébredési hő kellene,hogy lehessen erre mondani valamit.

2010. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

káár. Mivel tényleg nem volt értelme reggel mérni, mivel a munkám miatt rendszertelenül kell kelnem, és így tök nem volt rendszer a hőmben sem. Viszont a délutáni hőm is ugyan úgy követi a ciklusom, pé után leesett 36,3-ra és utánna kezdett el emelkedni. Hááát sajnálom, hogy semmi értelme nincs!!!:(

Köszönöm a választ!!!!!:)

2010. okt. 6. 08:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az ellenkezőjét tudom mondani. Az én tapasztalatom az, hogy hónapok óta mérem a hőm, ha reggel 36,8 és peteérés után vagyok, akkor délután általában 37,2 korül mozog.

Mielőtt megjn a mensim, akkor leesik a hő, de akkor délután sem magasabb 36,6-nál, abból már tudom, hogy meg fog jonni. Így ha délután méred, és 37 krül mozog, akkor nem lehetsz benne biztos, hogy megjn, tehát bizakodhatsz.

Sok sikert, én is ezt a küzdelmet folytatom. Csillag.

2010. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!!!

Köszönöm a választ, ez már valamivel bíztatóbb:)

Jó lenne már egy sikeres ciklus:)

Nekem mondjuk a hőm csak a menzesz első napján szokott leesni, szóval nem fokozatosan, így bármi előfordulhat még!!!!!

Nálad mi újság? Mikorra nem várod?

2010. okt. 6. 08:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a délutáni hőből nem nagyon lehet következtetni. Én is szoktam néha kiváncsiságból megmérni még délután is. Akkor jóval magasabb szokott lenni, mint reggel többnyire. De még akkoris magas volt, mielőtt megjött, így ebből szerintem nem lehet tudni hogy mi lesz. Máskülönben próbáld meg reggel mérni a hődet, mielőtt felébrednél! Ha nem azonos időpontokban kelsz fel a munkád miatt, akkor állítsd be a telefonodat ébresztőre korábban, mindig egy időre állítsd, majd aludj vissza! Én pl. hétvégén így szoktam csinálni, mert akkor tovább alszom, de beállítom ébresztőre, hogy pontosan akkor mérjem meg a hőmet, amikor hétköznap! Annyi, hogy hétvégén visszaalszom még a mérés után!
2010. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez volt a harmadik clostis hónapom, úgyhogy ezután a petevezeték átfúvás kővetkezik. Ezt a hónapot még kivárjuk, és utána. Csillag.
2010. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csillag, NAGYON SZORÍTOK Neked. Nálam felmerült az endó gyanúja, így decemberig próbálkozunk, aztán műtét( Lapar):(

Jó lenne addig teherbe esnénk mindketten, így elkerülhetnénk ezeket a dolgokat...!!!!!!

2010. okt. 6. 11:20
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha felkelek lázatmérni, akkor tuti nem tudok újra visszaaludni!!!!!!:(

De lehet, hogy majd kipróbálom!!!!!

2010. okt. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!