Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet kibirni, hogy...

Hogy lehet kibirni, hogy megjönn-e vagy nem ha babát akarunk? Én már érzek mindent. Cici fájást, hasszurkát.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy érzem a soraidból,hogy te már tesztelni szeretnél...

Mikorra nem várod?

A cicifájdalom,hasszúrka mensis tünetek is.

2010. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak óvatosan...sokszor csak beképzeljük ha nagyon szeretnénk babát...
2010. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
30-31 naposak átlagban a ciklusaim.11-től 17-ig együtt voltunk jóformán minden nap. 17-én volt tojásfehérjés folyásom akkor is együtt voltunk. febr 4-5-én kellene megjönnie. 20-án pont az ovu napján éreztem a hasszurkát de csak aznap. 17-e óta nem voltunk együtt. Tegnap óta érzem, hogy fáj a cicim.
2010. jan. 26. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Nahát, nekem is pont 20-án volt az ovum! :-) Nekem akörül (+/- 2-3 nap) veszettül fájt a mellbimbóm, azóta csak néha érzékeny. A hasam viszont egyre inkább bizsereg, olyan, mintha izomlázam lenne folyamatosan. 2. napja puffadok. Folyásom semmi.


Én is nagyon nehezen viselem a várakozást, szeretnék már tesztelni (és 2 csíkot látni), de majd csak jövőhét hétvégén fogok, már persze ha nem jön meg addig.

2010. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
14.58-as szorítsunk egymásnak. Írj ha neked valami kiderül!!
2010. jan. 26. 15:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Írjatok nagyon kiváncsi vagyok ki hogy dolgozza fel?
2010. jan. 26. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Nekem 22-én kellett volna megjönnie,vagyis dehogyis vártam:)

Nem jött meg,és ma hajnalban teszteltem pozitívat.

Nagyon nehéz volt várakozni,annyi sikertelen hónap és negatív teszt után,de sikerült:)


Mivel én már kismami vagyok leírom,miket éreztem-érzek:ovu óta cicifájás,ami egyre erősödött,hónaljban izomláz,és megnött bimbók,sötétebb bimbóudvar,lilás erek a ciciken.Főként éjszakai pisilések.Vas és savanykás íz a számban ami elég kellemetlen.Hőhullámok,utána meg ráz a hideg.Leszakad a derekam.Kívánom az almalevet...

Nem kívánom a szexet :(

2010. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14:18 vagyok. Gratulálok a kismaminak! :-D Ez a hőhullám dolog tipikus terhestünet? Mert velem is ez van: egyik pillanatban megfagyok, jéghideg lezem-lábam, aztán meg ég az arcom és elönt a forróság.
2010. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14:58, na, elírtam...
2010. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A "kismami" vagyok!


Van már két gyermekem,úgyhogy tapasztalatból annyit tudok mondani,hogy ami nagyon nagyon tipikus terhestünet az a:fokozódó cicifájdalom,cicieresedés,hőhullámok,szédülés,fémes savanyú íz a szájban,szomjasság sűrű pisilés.


de nem lehet általánosítani van akinek ezek a tünetek nem jelentkeznek.

A legbiztibb ha kimarad a mensi.

2010. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!