Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnál aki hasszurkát...

Beágyazódásnál aki hasszurkát érzett az, meddig érezte?

Figyelt kérdés

Hány napig? Vagy csak egyik nap? Milyen gyakorisággal?

Én most a hétvégén éreztem enyhe szurkálásokat az alhasamba, leginkább csak a jobb oldalt. De már ma semmit nem érzek. Nem tudom mi volt az, nem szokott ilyen lenni ilyenkor és ilyen formában, azért érdekel. Most hétvégére nem várom a mensim.


2010. szept. 20. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap éreztem, csak én a bal oldalon de csak kb fél óráig. 24-re nem várom.

2010. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ez is olyan, hogy ahány ember, annyi féle. Nekem volt, de nem nagyon emlékszem pontosan, hogy meddig tartott, mert nem gondoltam, hogy baba miatt van, nem is tulajdonítottam neki jelentőséget, de ha jól emlékszem több napig eltartott, és középtájon, nem jobb vagy baloldalt.
2010. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is éreztem. Rövideket vagy 2-3-at egy nap, bal oldalt. Fiú lett.:)
2010. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nekem 1-2 csepp barna is van 2 napja. Lehet beágyazódás?
2010. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt a bal oldalon kis szurka. Most már nem érzem, de nem tudom mit gondoljak, remélem a beágyazódást éreztem:)
2010. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem semmilyen barnázás nincs eddig (mensi előtt szokott lenni, de egyenlőre nincs). Nekem csak ez a fura szurkálás volt a hétvégén a jobb oldalon, de nem sokáig tartott.
2010. szept. 20. 13:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,


én 26-ra nem várom és ma időnként szurkál a hasam (középen-lent) hol gyengébb, hol meg olyan mintha ha már ma megjönne...

2010. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy ez a szurkálódás pont azért van, mert hétvégén meg fog jönni? Csak nekem az a fura, hogy eddig ilyen nem volt!! Én pontosan 25-re nem várom!
2010. szept. 20. 14:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem peteérés után pontosan 10 nappal elkezdett fájni/görcsölni a hasam, ahogy mensi előtt szokott. És ez eltartott a 8. hétig :-)
2010. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!