Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes a vérzésem...

Lehetek terhes a vérzésem ellenére is?

Figyelt kérdés
Nem védekezünk a párommal, mert szeretnénk gyermeket, de a menstruációm 1,5 héttel korábban jött meg mint kellett volna, 2 nappal ezelőttre vártam. Görcsölgettem de elmúlt, most viszonylag erős fehér folyásom van. És a normális időben várt vérzésnek semmi jele. Tanácstalan vagyok. :(
2008. aug. 13. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát tesztelhetnél egyet, de nincs garancia hogy kimutatja, pont azavar miatt, viszont az is lehetett a mensi, ha sajnos nem tudott a baba beágyazódni, de nem tartom valószínűnek, mert az is korai lenne a vérzéshez...nem egészen tiszta, de tesztelj, aztán ha nega ismételj 4 nap múlva, de mindenképp menj dokihoz, mert biztos választ ott kapsz.

Sok sikert kívánok.

22 hetes kismami

2008. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen volt pontosan a verzesed? Rovidebb, gyengebb volt mint szokott? Ha igen, akkor lehet meg esetleg terhesseg, de ne eld bele magad. Ha viszont ugyanolyan volt, mint szokott, akkor szinte kizart.... En is ebben remenykedtem, de tuti nem vagyok terhes, nincs olyan mazlim..
2008. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is kb 1,5 héttel korábban jött meg, illetve csak kis barnás folyásom volt, és amikor tényleg meg kellett volna jönni akkor semmi. és az már a baba volt!

egyébként ha tényleg mondjuk kevesebb volt az időtartama vagy az más volt az állaga a menstruációnak, akkor lehetett az a beágyazódás.

én is azt hittem anno hogy megjött, de szerencsére mégsem az volt.

sok sikert!

14 hetes kismama

2008. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!