Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű tea segíthet rajtam?

Palástfű tea segíthet rajtam?

Figyelt kérdés
Kérdeztem, már előbb, hogy a 11 napos luteális fázis kevésnek számít e.Most arra lennék kíváncsi, hogy ha baj van ,és tényleg kevés a 11 nap akkor segíthet ezen is?Vagy csak a beágyazódásban hatásos???
2008. aug. 13. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, én azonban azt ajánlom, hogy ne kísérletezgess feleslegesen, inkább beszélj erről a nőgyógyászoddal, ő akár gyógyszer segítségével rövid idő alatt segíteni tud ezen a problémán. Sok sikert!
2008. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyi, mint írtam az előbb is neked: -> Hormonvizsgálat!!!


El lehet kísérletezgetned,talán sikerül, talán egyszer csak teherbe esel, de elkeserítelek, hogy nem fog a pici megmaradni, pont ezért, mert ha hormonális problémád van, azt kezelni kell!!


A palástfűt pé után isszák, hogy regenerálja a méhnyálkahártyát, segítse a beágyazódást.


Ne félj orvoshoz menni, ez nem játék.

2008. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

terhes vagyok!!!!


nem kellett smmi féle vizsgálat!!!!csak türelem és kitartás

2008. nov. 29. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Most találtam rá a kérdésedre .

Mennyi idős a babód?

Hogy sikerült teherbe esned ilyen rövid luteális szakasszal?

Be tudnád linkelni a görbéd?

2009. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szia!azóta sajnos elvették missed ab lett a vége


de 1 hete ismét 2 csíkosat pisiltem:)))

sztem a műtéttel javult a progeszeton szintem és ezáltal jobb lett a luteálisom is

2009. márc. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!