Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetem a leletem alapján?

Reménykedhetem a leletem alapján?

Figyelt kérdés
A leletemen az áll hogy a nyálkahártya 16 mm és petezsákszerű képződmény látható.reménykedhetem hogy lesz babánk?
2010. jan. 26. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy reménykedhetsz! Csak úgy nem írják ezt a leletre, egyébként mióta késik a mensid? Tesztet nem csináltál?
2010. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze csináltam pozitív lett és kb 1 hete késik.sajnos pontosan nem tudom mivel a gyógyszer elhagyása után ez lett volna az első,de kb egy hete lehet.szeretnénk már babát és félek azért h mégsemlesz belőle semmi.10 nap múlva kell kontrollra mennem.köszönöm a válaszod.:)
2010. jan. 26. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Naaaa ne tessék szomorkodni, ha a teszt is pozi lett, és a méhnyálkahártya is ilyen vastag, ráadásul petezsák szerű képződmény látható, akkor minden stimmel! 100%, hogy babás vagy! :) Mikor a fiammal terhes voltam az első UHG-n nem láttak semmit, ezt írták a leletre: petezsák nem látható, mnyh 19mm, pedig már 5 hetes voltam. Vissza rendeltek 2 hét múlva, akkor meg már a szívverés is látszódott, ekkor ezt írták a leletemre: a megnagyobodott uterusban egy 7 hetes terhességnek megfelelő élő embrió látható, szívverés van. Szóval ha vissza mész, akkor már neked is látni fogják a kicsit, és valószínű, hogy a szívverését is! :)
2010. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) örülök nagyon a válaszodnak ...kíváncsi vagyok már nagyon hogy mit fognak mondani vagy látni majd.kicsit megnyugodtam :)
2010. jan. 26. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy örömkönnyekkel fogsz kilépni a vizsgálóból! Azért majd írd meg, hogy mit lett, mekkora a bauci! :) Vigyázz magatokra :)
2010. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenképpen leírom :)
2010. jan. 26. 09:48
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap voltam a dokinál..és ma kiállították a terhesgondozási könyvet:) eddig úgy néz ki minden rendben...bár van egy cisztám....amire azt mondták nem kell aggódni :)
2010. febr. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!