Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek szerint valami nincs...

Ezek szerint valami nincs rendben velem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A 15.ciklusnapomon 9,5mm-es tüszőm volt,ma (25.nap)barnás maszat vot a bugyimon.szerintem holnap-holnaputánra meg fog jönni.Akkor nem is volt peteérésem?vagy volt,csak nem érik meg rendesen és ezért nem esek teherbe?Ez valami hormonális probléma?ha tényleg megjön,akkor a doki elküld vérvételre.abból gondolom kiderül.h. mi a baj,de ha veletek is történt így ,vagy valami ötletetk ,kiváncsi lennék rá!Esetleg beágyazódás?
2010. jan. 25. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én semmi arra utalót nem látok, hogy esetleg ne lett volna peteérésed, talán csak később van. Persze ettől még lehet, hogy nem, de ennyiből szerintem nem lehet ilyen drasztikusan erre következtetni, nyugi szerintem semmi baj :) a 25-26 napos ciklus normális, szerintem csak kicsit később van peteérésed :) Hőgörbéd van esetleg?
2010. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!