Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

4 hete történt a dolog, de nem érzek semmit azon kívül, hogy nagyobbnak érzem a hasam, és néha furcsán mozognak a beleim. Nem fáj és nem is feszül a mellem, nem undorodom ételektől, nem zabálok, nem vagyok fáradt (sőt...)

Amikor kellett megjött erősen és sokáig, és a délután csinált teszt is egyértelműen negatív volt.


2010. jan. 25. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem vagy terhes!
2010. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2010. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy,megjött te mondtad,bakker,akkor mindenki állandóan parázhatna,ha megjön akkor is.
2010. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnáltam volna azt a gyereket. :D
2010. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

...köszönöm a... hasznos választ. :D

Rengeteg ilyen rémtörténet kering, hogy a nők 70%-a végigmenstruálja a terhességét, meg, hogy "az ismerősömmel mertörtént, hogy" 7. hónapig észre sem vette, hogy terhes, nem is beszélve az olyan történetekről, hogy a tesztek majdnem mindig tévednek...

2010. jan. 25. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A tesztek tévednek???

Honnan szeded ezt a butaságot?

Tévesen negatív eredmény szokott lenni,de tévesen pozitív nem igazán.

Egyébént a teszt a szervezetben termelődő terheshormon kimutatására épül,a terheshormon meg igencsak ritkán téved!

Ha a teszted nega,akkor tuti nem vagy terhes!

2010. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Abban igaza van a kérdezőnek,hogy nagyon sok olyan nő van akinek megvan a terhesség alatt,nekem is van kettő olyan ismerősöm akik ezen csoportba tartoznak!Csak azt nem értem kedves kérdező,hogy mi alapján gondolod azt,hogy terhes lehetsz ha semmi tüneted nincs meg ha semmi arra utaló jeled nincs!?Hisz azt írtad nem feszülnek a melleid,nem vagy kívánós stb...

2010. jan. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"A tesztek majdnem mindig tévednek" Aztajóeget! :D
2010. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!