Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Lehetek terhes fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés
Novynette nevű fogamzásgátlót szedek már majdnem egy éve. Eddig mindig szinte a szó szoros értelmében percre pontosan jött meg a menstruációm. Most viszont nem jött meg egyáltalán, nem hogy pontosan, és nagyon félek. Van itt olyan esetleg, aki gyógyszer mellett esett teherbe? Lehetséges ez egyáltalán? Semmi előjelét nem érzem, hogy megakarna jönni... Nagyon kétségbe vagyok esve, még nagyon fiatal vagyok egy gyerekhez. Kérlek segítsetek! 18/L
2010. jan. 25. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka esetben előfordulhat sajnos.Én voltam már úgy,hogy csak éppenhogy valami jött,de azt megjövésnek vettem.Az aggódás nem segít,kérdezd meg a dokidat mindenesetre.
2010. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pontosan szeded és semmi sem gyengíti a hatását (antibiotikum,egyebek) akkor LEHETETLEN a tehesség. Csak te tudhatod,mennyire szeded felelősségteljesen.
2010. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kolléganőm volt úgy, hogy gyógyszer mellet teherbeesett. Állítólag 1% az esélye, hát ő beleesett. De ő azt hiszem több éve szedte és nem tartott szünetet. Gondolom hozzászokott a szervezete. Ne aggódj csinálj egy tesztet és megnyugszol. K
2010. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan szedem. Kicsit megnyugtattatok. De miért nem jön meg akkor? :S
2010. jan. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!