Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet hogy az ovu teszt...

Mitől lehet hogy az ovu teszt elkezd erősödni de nem lesz + majd gyengül és végül már csak a kontroll csík látszik? Nem tudott megérni a pete?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt altalaban, es masodszor vagyok allapotos. A lanyom 14 honapos.
2014. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Juj egy kicsit most megnyugtattál.

Szóval neked sem volt konkrétan pozitív?

2014. okt. 26. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Evekig nem estem teherbe 50-esevel rendeltem a fertinetrol az ovulacios tesztet, vizsgalatokra nem mertrm elmenni. Sosem volt pozitiv a teszt, ahogy irod, elert egy szintet ami halvanyabb volt a kontrollcsiknal, aztan mar csak halvanyult. Viszont voltak peteeres jelek, szurkalas, valadek stb...aztan mikor vegre elmentem egy endokrinologushoz, rogton kiderult az elso verveteleknel, hogy van peteeresem. Nalam teljes elzarodas volt mindket petevezetoben, de a hsg az egyiket megnyitotta. 2 honap mulva teherbe is estem. Most pedig rogton. Sok sikert neked is!
2014. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, ferjem ment el eloszor vizsgalatra, de 3x jobb ertekei lettek szerencsere, mint a manapsag megallapitott hatarertekek.
2014. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hogy hathat az elzáródás az lh szintre? ezt nem értem. elhiszem hogy igy volt neked, de nem értem akkor sem. ilyenről még nem is hallottam. :))
2014. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
??? Semmi köze, miért gondolod? Mellesleg jegyeztem meg, hogy van és volt peteérésem, ÉS nem ez volt a meddőség oka, hanem az elzáródás.
2014. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jó, csak mert azt irtad, hogy nem volt pozitiv lh teszted. ettől függetlenül mégis volt peteérésed? Bocsi, nem kötekedek félre ne érts, csak nem értettem.
2014. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen így volt, nekem is halványabb volt mindig a kontroll csíknál, mégis, mint a vérvételből kiderült, volt peteérésem. Fizikai akadálya volt a meddőségemnek.
2014. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
értem.:) ezek az lh tesztek amúgy sem valami pontosak.
2014. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a fertineten valoszinuleg nem a legjobb minoseget kapjuk. De nagyon draga ha 5 db-os kiszerelesben veszi az ember, pl. Dm-ben, persze lehet hogy ki kellett volna probalnom azt is egyszer.
2014. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!