Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostibegytet szedek! Lehet...

Clostibegytet szedek! Lehet ilyen korán pete érés?

Figyelt kérdés
Most szedem a második hónapja.Ma a ciklusom 9. napján járok És 0,2 esett a hőm!Szúr a pete fészkem és 1.oszt. a nyálkám, nagyon nyúlik, de tegnapi uh. ,a tüsző még csak 10mm. Már bekövetkezett volna a repedés??Ma van a clostibegys utolsó napja!!És nagyon sok több, kis tüszőm van... :-) Ma már gyorsan tettünk is érte.. :-)
2008. aug. 12. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szedtem 2 honapig és utána estem teherbe mikor a 3.honapban nem tudtam szedni:)Szerintem a 9 kilenc nap elég kevés és egy érett pete is 20mm
2008. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is most szedtem a clostit 2-ik hónapban.Most a 18-ik napon vagyok.A 12-ik napon voltam dokinál és azt mondta még egy napot várjunk aztán mindent bele.Viszont én úgy érzem,hogy tegnap,tegnapelőtt volt peteérésem.Azért gondolom,mert elégé fájt a ott lent a méhemnél.Gondolom azért.Szóval én sem hiszem,hogy ennyire előbre hozná de majd úgy is érzed.Én napi 3 szemet szedtem most.Lehet azért is fájt most annyira.
2008. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most fogom kezdeni a 6.clostis hónapomat.És én is pont mint te ,ezt vettem észre magamon,hogy még szedem a clostit és már nagyon jó minőségű a nyákom,mint egész hónapba nem!

Szóval én most erre fogok menni,hogy szedem a 3.naptól a clostit napi 3X1-et kell,és már a 6.nap tájékától kb.fogunk próbálkozni!Hátha nekünk akkor jön össze!

2008. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy végre sikerül... Kiváncsi leszek a reggeli hőmre, ha fel megy akkor minden ok!!-és akkor jók a megérzéseim. Szerintetek??
2008. aug. 12. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kevés a 0,2 esés?nekem kb 0,4 et szokott esni pé kor...szerintem ez még nem az...
2008. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!