Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most teszteltem Clearblue-val,...

Most teszteltem Clearblue-val, igaz 10 percen túl (+5-6 perc) jelent meg a 2. csík gyönyörűen vastagon csak halvány. Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Teszteltem már vele, de mindíg negatív volt, és csak 1 nap múlva lett + ami nem értékelhető. De akkor sem ilyen volt hanem egy keskeny hajszálvékony csík. Már péntek óta késik de 20. napon volt peteérésem amitől a 14 nap ma telt le. A hőm 37. Fáj a derekam, szurkál a hasam, viszket a cicim (szente egész nap) Lehet hogy babóka?
2008. aug. 12. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetsz terhes hiszen a halvány csík is csík!De szerintem hogy biztos legyél benne reggel tesztelj mégegyszer!!Szorítok neked!!
2008. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez már lehet baba :-) Szerintem majd pár nap múlva tesztelj mégegyszer, hogy biztos legyen az eredmény.
2008. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány lett a csik pedig igy utolag már 2 honapos terhes voltam:)Lehet hogy babo van a tünetek jok lehetnek rá föleg ha a höd se esik le:)Hogy biztos légy akkor pár nap és még egy teszt vagy vársz pár hetet és doki,de a teszt közelebbi:))Sok sikert drukkolok:)
2008. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nagyon várjuk a babát mint itt mindenki! Mindenképp tesztelek még talán reggel is, hátha a reggeli vizelet többet mutat! Szorítsatok!
2008. aug. 12. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanilyen helyzetben vagyok, csak nekem 22. napon volt p-érésem, múlt csütörtöktől késik.Ma vagyok a 33. napon és pénteken kellene megjönnie, de nem akarom.

Már volt egy negatív tesztem tegnap.

2008. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csináltam egy Medi-Lab-ot (nem bírtam ki) és nagyon NAGYON halványan van rajta egy második csík is de éppen hogy látszik, halványabb mint a Clearblue (amin már egész szépen látszik a 2.csík igaz 5 perccel később jelent meg mint azt a leírás mondta)

Szerintetek?

2008. aug. 12. 18:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Reggel van, megismételtem és már idő belül megjelent a 2. csík. Akkor ez már tuti?
2008. aug. 13. 06:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuti!!! Gratulálok!!!
2008. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!