Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány hónap próbálkozás...

Kinek hány hónap próbálkozás után sikerült az első baba?!?

Figyelt kérdés
Előtte fogamzásgátlót szedtetek? Mi mindent tettetek meg a cél érdekében?
2010. jan. 25. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt, hogy a férjem elmenjen mellettem... Na, ez csak vicc, de tényleg nagyon oda kellett és kell máig figyelni, hogy be ne csússzon a baba..már így is 4 van, az egyik fog. gátló mellett is sikerült... Viszont, akinek nem meg ilyen könnyen, azokat nagyon sajnálom :(
2010. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen működöm, mint az első hozzászóló.
2010. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8 hónapot, miután egészségesebb életmódra váltottunk a baba reményében. utána rögtön összejött, már 15 hónapos.
2010. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Abba hagytam a fogamzás gátlót, 2 hónapot védekeztünk és az első hónapban összejött.
2010. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első alkalommal összejött. Előtte egy hónappal elkezdtem szedni elevitet, nem ittam kólát, csak ásványvizet, egészségesebb kajákat ettem, épp tavasz volt, bicikliztünk, túráztunk sokat, és szerencsére a szervezetem rendben volt-sikeresen kihordtam a fiúnkat.
2010. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a 4. hónapban jött össze
2010. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
elsőre összejött,soha nem szedtem fogamzásgátlót.17hónapos a lánykám.
2010. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek! Nekünk még nem sikerült :( 7 hónapja tettem le a fogamzásgátlót...
2010. jan. 25. 13:47
 9/17 anonim ***** válasza:
Legelső alkalommal sikerült,bár nem terveztük.Ikreink lettek.
2010. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekünk az ötödik hónapban jött össze.Azt hittem rosszul látok hírtelen , mert semmi tünetem nem volt és azóta sem nagyon .csak spontán csináltam egy tesztet mensi előtt 2 nappal.Azóta vagy 5-öt még megcsináltam,nem tudtam elhinni , hogy Nekünk sikerült!Mielőtt úgy döntöttünk , hogy jöhet a kisbaba már egy évvel azelőtt nem használtam semmi fog.gátlót csak megszakítással szeretkeztünk.ja és szedtem az Elevitet is.


5 hkm :)))

2010. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!