Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok tünet, sok kérdés?

Sok tünet, sok kérdés?

Figyelt kérdés

Émelygés, 5 nap késés, időnként szédelgés, sűrű pisilés, krémes folyás, (olykor-olykor elég sok, de csak mióta késik)

28naposak a ciklusaim, dec 24-én jött meg utoljára, abban a hónapban clostyt is szedtem, mert nem volt peteérésem, gondolom kihat erre a ciklusra is, mert éreztem, hogy volt, együtt is voltunk. ma megyek dokihoz, csak kíváncsiskodok, kinek mi a véleménye.


2010. jan. 25. 11:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szia.Nekem 8 napot késett,és - teszt!!Tesztelj már ki kell neki mutatnia.
2010. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem merek :) inkább elmegyek dokihoz, ő biztosan meg tudja mondani! drukkolok neked! azt elfelejtettem írni, hogy nagyon fáj a cicim, és puffadt vagyok (bár ez mensis tünet is lehet)
2010. jan. 25. 11:06
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tesztet javaslom,de ha már eldöntötted,hogy dokihoz mész,miért kérdezel? :D Én megcsinálnám azt a tesztet...jobb a biztos rossz mint a bizonytalanság nem?
2010. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
kíváncsiságból... :D bocsánat, hogy sok kérdést kitaszítok ezzel a kérdéssel, de alig bírok magammal délutánig :)
2010. jan. 25. 11:15
 5/23 anonim ***** válasza:
Én tuti nem tudnám kivárni a dokiig a tesztet! :) Bár ha sokat csalódtál, akkor megértem, hogy még várni akarsz, de az orvos sem biztos, hogy még kitudja tapintani ha babás vagy! Elég babás tünetek ezek...
2010. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tuti baba ! Szerintem....... Nekem ugyanezek a tunetek voltak. De foleg a sok krémes folyás ja meg persze a melleim azok rettentoen fájtak. Ird majd meg mi lett! Megy a drukkkkk !!!
2010. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos ilyenkor még nem sokat tud mondani, lehet az uh-n még nem lát semmit, max. azt mondja, hogy meg van nagyobbodva a méhed. A tapasztalat szerint a legjobb a kimaradt mensi után 2 héttel orvoshoz menni. A tesztnek már +-nak kell lennie és drukkolok4 írd majd meg az eredményt!
2010. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Drukkolok, hogy baba legyen, csak azt nem értem, hogy miért idegenektől várod, hogy megjósolják mi van, mikor 5 perc alatt elintézhetnéd 1 teszttel?! Ez persze nem csak rád vonatkozik! Tudom, hogy mindenki attól fél, hogy negatívat mutat mégis, és az lelkileg szörnyű, de az mennyivel jobb, hogy itt 10ből 10en beléd beszélik, hogy tuti baba, aztán a dokinál meg jön a hideg zuhany. De mondom, kívánom, hogy sikerüljön, csak leírtam a véleményemet.
2010. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, köszönöm a drukkot is. A legfőbb oka, amiért nem tesztelek az az, hogy a munkahelyemen nem igen tudom megoldani, mire meg hazaérek megyek dokihoz. Úgyhogy nem lenne értelme. Viszont nem is élem bele magam, másfél év sikertelenség után, ez volt az első hónap hogy nem voltam hajlandó (tudatosan tereltem a figyelmem) tudomást venni a babára vágyásról. egyszerűen elnyomtam, ide se jöttem fel egyáltalán. Lefoglalt a karácsony, a szilveszter, ...stb. Erre tessék. Holnap megírom mit látott vagy nem látott a doki! Mégegyszer köszönöm nektek! :)
2010. jan. 25. 13:17
 10/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Még egyszer had köszönjem meg a drukkot, voltam dokinál, és óriási az öröm! !és fél hetesek és 5mm-esek vagyunk :) 3hét múlva megyek uh-ra megint! addig rágom a kefét, hogy minden rendben legyen :) sok jót kívánok mindanyiótoknak! sok-sok pozi tesztet! engedjétek el magatokat! nekem is így sikerült ezek szerint :)

2010. jan. 26. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!