Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggeli első vizeletből...

Ma reggeli első vizeletből teszteltem egy nagyon érzékeny (10mUl) teszttel: negatív lett. Van még esély negatív teszt után?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lenne esedékes a következő nemvárt. Van még esély, ha ma ilyen érzékenységű teszttel negatív eredményt kaptam?
2008. aug. 12. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Várj még legalább 3 npo, hisz nem biztos, hogy van elég HCG a szervezetedben, hogy kimutassa a terhességet.

Egyéb tünetek??

2008. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Csak a saját, és a barátnőm példáját tudom említeni. Neki 8 hetesen lett először pozitív a teszt, most van egy gyönyörű kisfia. Én akkor teszteltem, amikor már 9 napja késett, akkor lett pozitív. Nem véletlenül mondják, hogy mindenképp érdemes megvárni, hogy elmaradjon a mensi. Az ilyen érzékeny tesztek szerintem nem valami jók, legalábbis nem nagyon hallottam még olyat, hogy ilyen hamar pozitív lett volna. Max egy halvány csík.... De egy hét múlva már biztos nem hazudik! Szurkolok! Üdv:15 hetes kismama
2008. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 10-essel a mensi 26. napjan lett pozitiv, de azert csinalj egyet kesobb.

35 hetes kismama

2008. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsanat, elozo vagyok, akarom mondani CIKLUS 26. napjan :)
2008. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 hónapja spontán vetélésem volt a 7. hétben, akkor szinte végig semmi tünetem nem volt (akkor menzi elmaradása után 4 nappal teszteltem, mivel nem is sejtettem, hogy baba lehet a dolgoban), most sok dolgot érzek: megjön érzés, hasszurka, fém íz a számban, viszket a mellem, néha hányingerem van, ezért is gondoltam, hogy ennyi tünet mellett már ki kellene mutatnia a terhességet. Kicsit félek, ezért ha baba van a dologban, akkor mihamarabb dokihoz szeretnék menni, hogy ez a terhességem már rendben legyen...
2008. aug. 12. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Van még esély. Szerintem várd ki a menzi napját legalább. Nekem a 20mUl már aznap -mikorra nem vártam- kimutatta egyértelműen a pozitívat. Előtte két nappal pedig még negatív volt a teszt. Hosszúnak tűnik ez az idő tudom, de már csak 2 nap. Szorítok, hogy te is + teszteljél! Tüneteid esetleg vannak már?
2008. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elég sok tünetem van már vagy 5 napja (előbb leírtam őket). :)


Köszi a megnyugtató válaszokat!

2008. aug. 12. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Láttam, hogy közben leírtad a tüneteid. Én azt gondolom még most is, van esély, hogy baba van a dologban. Vigyázz magadra, és tényleg mielőbb menj el dokihoz a biztonság kedvéért.
2008. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
nemhiszem hogy baba van.
2008. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!